28°
16°
niedziela
30°
16°
poniedziałek
Poznajcie ulicę Ceramiczną w Myszkowie
04 sierpnia 2018 r. | 10:56
29

Przesyłajcie mi kolejne zdjęcia. Tym razem ulicy Ceramicznej z centrum Myszkowa. Takich ulic jest naprawdę sporo w Myszkowie, a Burmistrz Włodzmierz Żak nic sobie z tego nie robi. Ludzie otwórzcie oczy, już za dwa miesiące wybory i będziecie mogli wziąć sprawy w swoje ręce.

PAWEŁ GĄSIORSKI29 odpowiedzi na “Poznajcie ulicę Ceramiczną w Myszkowie”

 1. mieszkanka napisał(a):

  Co to? To Myszków ? A dzie urzędasy niech popatrzą co zrobili z tym tam bujającym się w fotelu burmistrza.
  To nie tragedia to dramat.
  Pozdrawiam burmistrza w październiku czy tam listopadzie podziękuje mu za to rozwalone miasto.
  3  3
  • Aśka napisał(a):

   Żak nic sobie z tego nie robi
   3   2
  • Megi napisał(a):

   Patrząc na te zdjęcia ciężko powiedzieć ze to miasto na wsiach są lepsze drogi ciekawe czy tam gdzie mieszka burmistrz też są takie drogi -nie sądze tam się inwestuje tam są nawet korty tenisowe to jest burmistrz bogatych ludzi tam chyba nie mieszka nikt wpływowy bo ci ludzie muszą pływać po swojej drodze a nie chodzić w pantofelkach jak to robi burmistrz – pozdrawiam
   1   2
 2. mieszkanka napisał(a):

  Ma wyrafinowaną swoją politykę. Tak właściwie nie chodzi o Miasto chodzi aby utrzymał fotel on ma przepraszam za wyrażenie w du@ie wszystkich.
  2  3
 3. radek napisał(a):

  Kto mi powie którego są wybory? trzeba iść głosować bo facet jest zmęczonny już ciągłym robieniem ludzi w BALONA.
  2  3
 4. miro napisał(a):

  ŁO ludzie zaczynają fosę kopać. To jest koniec panowania arcy przęmądrzałego Ilcza Włodimirowicza ŻAKA.
  2  3
 5. Patryk napisał(a):

  I dobrze ,że wreszcie ktoś zaczyna to widzieć co się wyprawia w tym naszym mieście.A takie gadanie ,że na wszystko nie starcza pieniędzy to każdy może narzekać w naszych domach też na wszystko nie mamy ale jakoś każdy się stara ,a nie czeka ,że kiedyś będzie lepiej.Pozdrowienia dla ,,naszego,, pana i władcy.Proszę tylko pamiętać to nie jest pana własność to miasto .To my wyborcy wybraliśmy pana i możemy to też zmienić.
  4  2
 6. irena napisał(a):

  Tak dokładnie to burmistrz jest naszym pracownikiem zgodnie z zasadami wyborów. Ten fotel burmistrza to nie jest jego tylko nas mieszkańców i całe te gabinety więc człowiekowi coś się pomyliło że to jego prywatna firma. Niech sobie załozy i zapracuje uczciwie na swoją pensję wtedy doceni może to co stracił Jak będzie musał martwić się skąd wziąć pieniądze na wydatki bo same nie wpłyną jak w Urzędzie które można wydawać bez opamięania śpiąc spokojnie żę jurto nowy miesiąc i nowe wpływy do kasy urzędniczej. Ale raczej wątpie aby taka nauczka go czegoś nauczyła.
  3  2
  • anonim napisał(a):

   on jest naszym pracownikiem ale on sobie z tego nie zdaje sprawy. trzeba go zwolnić dyscyplinarnie bo nie robi nic !!!!
   2   2
 7. damian napisał(a):

  Prosze jaechać zobaczyć nowe nakładki asfaltowe jak wyglądają . No takiej lipy to dawno nie widziałem . Burmistrz kpiny z ludzi robi.
  2  3
  • staly czytelnik napisał(a):

   Ten artystokrata ma wybudowany za publiczne pieniądze własny prysznic i kibel w gabinrcie jakby nie mógł szczać do publicznej toalety
   2   4
 8. Patryk napisał(a):

  Kolego gdzie ma ten prysznic ? W gabinecie w UM? Chyba sobie żartujesz to już jest przesada ,żeby budować dla siebie prysznic będąc burmistrzem .No chyba że oszczędza na wodzie w domu.A no fakt jak żyć za takie pieniądze. I już wiem czemu są podwyżki wody w mieście .Bo jego one nie dotyczą
  2  3
  • Patryk napisał(a):

   W gabinecie w środku tam gdzie urzęduje o tym warto powiedzieć bo nikt nie wie jaki to hrabia.
   2   2
  • anonim napisał(a):

   na serio ma prysznic w gabinecie ?
   1   2
   • Patryk napisał(a):

    Ma !
    0    2
    • mieszkaniec napisał(a):

     A to prywatny apartament burmistrza? To skandal, chce faktów na ten temat więcej informacji.
     Wygląda że dba o własne wygody a nie o miasto i niech zwróci pięniądze za urlop do kasy urzędu zagarnięte bez prawnie. Ile jeszcze zabrał dla siebie przez 8 lat .??
     0     1
     • .... napisał(a):

      Jeśli się coś w nocy nie zmieniło, bo to teraz nie wiadomo, to kodeks pracy gwarantuje wszystkim płatne urlopy. Panu też, jeśli pan pracuje.
      0      1
  • .... napisał(a):

   bez przesady byłam w jego gabinecie jako petent i żadnego kibla ani prysznica nie widziałam, ani też drzwi do nich prowadzących.
   To jakieś bzdury. Po co tak kłamać?
   0   3
 9. uwazny obserwator napisał(a):

  Może chciałby dorównać majątkiem swojmu kumplowi Laseckiemu a że nie ma zamku to cwanym sposobem wcisnął się do urzędu i tam odgrywa rolę władcy i rozbudowuje siedzibe traktując ją jak swoją własność lejąc do własnego pisuaru w gabinecie zapewne może z granitu bo PAN nie będzie się załatwiał do porcelany bo to nie uchodzi takiemu możnowładcy osadzonemu na zamku należącym do nas zwiącym się UM.
  Dba o swoją świtę na dworze zamkowym a poddani za murami to dla niego zmartwienie i robi im tylko na złość krzywe chodniki dziurawe drogi rozpieprzone centrum postawił jako danine dla siebie parkometry żeby kasować na swoje zachcianki kasę bo musi mieć jakiś dodatkowy wpływ a że jeżdzi dużo na rowerze to zuzywa dużo wody w ciągu dnia na ten gabinetowy prysznic to podnosi cene za wode mówiąc że trzeba pokryć duze ubytki w wodzie nie patrząc żę przy okazji ma dziurawe rury na mieście.
  1  0
 10. dario napisał(a):

  Czyli kolego przedmówco nie dodałeś żę gnębi swój lud który go wybrał. A ztym kiblem to ciekawa sprawa. Moja żona pęka ze śmiechu co on tam kryje jeszcze za skarby.
  1  0
 11. kasia napisał(a):

  Powiem że ten człowiek zwący się burmistrzem zaprzepaścił szanse na rozwój miasta. Było tyle programów z różnych funduszy Uni Europejskiej nie będę wymieniać ile bo tego była cała masa. NIE ZROBIŁ NIC. Jeździmy po dziurowych drogach chodzimy po dziurawych chodnikach a ten człowiek ma czelnośc stawać jeszcze do wyborów.? Nie ma za grosz honoru brak mi słów aby wyrażić swoją flustrację Powiem , ODEJDŹ CZŁOWIEKU BO ZMARNOWAŁEŚ SZANSE.
  2  1
 12. GABI napisał(a):

  To ON sobie JAJKA podmywa za nasze pieniądze.?
  0  0
 13. dzidek napisał(a):

  Warto sprawdzić czy CATERINGU nie zamawia na nasz koszt i wpie@@@la obiady za cudze pieniądze. Skoro ma prywatny sracz w urzędzie to to też jest możliwe.
  0  0
 14. jerzy napisał(a):

  No to się nie dziwię że z miasta zrobił LATRYNĘ skoro nasza kasa idzie na jego zachcianki z zaspokojenie potzeb wielkich.
  0  0
 15. miro napisał(a):

  A ja chce znać koszty remontu tego wychodka wg burmistrzowego widzi mi się , ile wydał z naszych środków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0  1
 16. mieszkanka napisał(a):

  Chciałabym poruszyć jeden ważny temat:
  Burmistrz nie wie gdzie zrobić parking przy szkole Nr 3 wpadł na pomysł powycinania drzew od strony PCK. Jeden z mieszkańców się sprzeciwił burmistrzowi że nie wyraża zgody tam na drogę ani parking to na złość że śmiał mieć inne zdanie jak on drzewa powycina. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.
  0  0
  • kasia napisał(a):

   mówiłam żę to szkodnik miasta jest. Wstyd dla miasta. Inne miasta chronią zieleń przestrzeń miejską wzbogacają dostają dofinansowania o on drzewa wycinać bedzie w centrum. Skwer zniszczony miał go wykonać nie wykonał.
   0   2
 17. Marek napisał(a):

  Tak widziałem ma ogromny salon basen saunę trzy sypialnie wielki bar kucharkę trzech kelnerów kamerdynera hahaha i was zmyślających gadających brednie które i tak mu nie zaszkodzą bo większość mieszkańców go ceni i będzie na trzecią kadencje zobaczycie
  1  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *