Dziewczyna z Myszkowa walczy o tytuł Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020
26 sierpnia 2020 r. | 10:48
1

Gmina Olsztyn ma swoją przedstawicielkę w finale Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020, który odbędzie się w najbliższy piątek w Hotelu Arche w Częstochowie.

Jest nią 22-letnia Paulina Miśta. Internauci również mogą oddawać głos na naszą kandydatkę. Wystarczy dać "lubię to" pod jej zdjęciem (TUTAJ).

Głosowanie zakończy się w piątek 28 sierpnia o godz. 17:00. Każdy głos się liczy!

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na blisko 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata. Konkurs Miss Polonia szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją. „Miss Polonia posiada ogromną dozę wdzięku. Ma jasną, polską twarz i zgrabną dziewczęcą postać. Bądźmy pewni, że wzbudzi zachwyt w Paryżu”. To werdykt jury podczas pierwszych wyborów Miss Polonia odbywających się w 1929 roku w Warszawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Jedna odpowiedź do “Dziewczyna z Myszkowa walczy o tytuł Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej 2020”

  1. anty- bolo pisze:

    To ona jest z Myszkowa czy Olsztyna ?

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *