Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Kościuszki w Myszkowie
09 lipca 2021 r. | 10:54
1

Myszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia, do jakiego doszło we wtorek w Myszkowie na ulicy Kościuszki. Kierujący oplem insignią potrącił na przejściu dla pieszych 90-latkę. Kobieta po kilku godzinach zmarła w szpitalu. Policjanci apelują zarówno do kierowców, jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych!

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 17.00 w Myszkowie na ulicy Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń policjantów, wynika, że kierujący oplem insignia, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 90-letnią myszkowiankę. Poszkodowana seniorka trafiła do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła. Teraz policjanci z Wydziału Kryminalnego wyjaśniają szczegółowe okoliczności zaistniałego zdarzenia. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Kościuszki w Myszkowie”

  1. Pies pisze:

    I wszystko zależy kim jest kierowca opla, bo być może myszkowskie pomilicjanty udowodnią, że to 90 letnia kobieta jest temu winna gdy wskoczyła na auto z nikąd i nie miał innego wyjścia jak ją rozjechać, a w ogóle to kierowca był roztargniony bo wracał od lekarza, który to orzekł, że ma pomroczność jasną, aż się musiał z tego wszystkiego napić, ale przy pomroczności jasnej to normalne.

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *