Google Street View
W Szpitalu w Myszkowie będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19
18 grudnia 2020 r. | 10:51
3

Szpital w Myszkowie znalazł się na liście tzw. szpitali węzłowych, w których będzie przeprowadzane szczepienie przeciw COVID-19.

Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego.

Szczepienie wszystkich mieszkańców nastąpi dopiero po 15 stycznia 2021 roku. Na szczepienie należy zapisać się za pośrednictwem infolinii - nr 989.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “W Szpitalu w Myszkowie będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19”

 1. Semper Tyranis pisze:

  Zdrowa i młoda pielęgniarka omal nie umarła zaraz po szczepieniu na koronawirusa! https://www.youtube.com/watch?v=yugVTevDw9M Poza tym wirus w UK mutował i te szczepionki już na niego nie działają! Wobec tego jak rządzący wykończą szczepieniami służbę zdrowia to wtedy zacznie się zaplanowana depopulacja, chyb że ludzie będą walczyć z opresyjną władzą!

  5
  3
 2. Jarema pisze:

  Takie sytuacje jak śmierć i trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowane pandemią koronawirusa nie miałyby miejsca w Polsce gdyby rządzący obecnie rząd PiS pozwolił lekarzom będącym dobrymi i uczciwymi ludźmi skutecznie leczyć Covid19 lekiem Viregyt K zawierającym chlorowodorek amantadyny. Wtedy wielu ludzi nie straciłoby życia i zdrowia, gdyż covid19 powoduje też silne powikłania! Oto dowody – nawet wiceminister w rządzie PiS ujawnia szokującą i straszną prawdę blokowania tego leku dla zwykłych Polaków! https://www.youtube.com/watch?v=cVY8uqjINN4 Także doktor Bodnar podaje przykłady skuteczności tego leku! https://www.youtube.com/watch?v=pAys6QJ_tQQ

  4
  2
 3. Medyk pisze:

  Proponuję zapoznać się z artykułami angielskiej wikipedii. Szczepionka pfizera BNT162b2 to pierwsza szczepionka mRNA dopuszczona do obrotu (warunkowego bez pełnego cyklu testów, sam producent zakończy je 29.01.2023). Skład to mRNA odpowiedzialne za odpowiedź immunologiczną na końcówki czepne wirusa COVID-19 w polimerze transportowym, w nanocząsteczce tłuszczu plus immunosupresant, patrz wikipedia: en.wikipedia.org/wiki/Tozinameran o próbach szczepionek tego typu, wywołujących szereg powikłań mówi artykuł: en.wikipedia.org/wiki/RNA_vaccine wszystkie szczepionki nie przeszły testów, miały efekty uboczne i cały przemysł szczepionek mRNA już się z tego pomysłu wycofywał. Warto wiedzieć, że szczepionka ma za zadanie umieścić polimery w naszym ciele tak, aby nasz organizm replikował nieznane mu RNA w nieskończoność. Jeśli już mamy odporność może to wywołać efekt jej wyłączenia zgodnie z odkrytym w 2006 roku zjawiskiem interferencji RNA pl.wikipedia.org/wiki/Interferencja_RNA Ryzyko tej szczepionki jest podobne do połknięcia nanodawki izotopu promieniotwórczego o okresie półtrwania trzy lata. Efekty są niemożliwe do przewidzenia. Art.. 39 konstytucji: “Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.”
  I pomyśleć, że kiedyś śmiano się z takich scenariuszy że są to teorie spiskowe.
  Taka niby wspaniała szczepionka – a w razie powikłań brak możliwości dochodzenia roszczeń od producenta. To już samo za siebie mówi.

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *