zdjęcie poglądowe policja.pl
Zaatakował policjantów. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności
07 kwietnia 2021 r. | 12:57
0

Nawet 3 lata w więzieniu może spędzić 42-letni mężczyzna, który w czasie interwencji był agresywny, znieważył policjantów, a także naruszył ich nietykalność cielesną. Napastnik został szybko obezwładniony przez stróżów prawa i trafił do policyjnej celi. Agresor usłyszał zarzuty. Za atak na policjantów grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Wczoraj w południe dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z myszkowskich mieszkań na ulicy Wyszyńskiego. Z przekazanej informacji wynikało, że doszło tam do kłótni, która wywiązała się między kobietą, a mężczyzną.

Na miejsce zgłoszenia pojechali policjanci z myszkowskiej drogówki. Już przed wejściem do mieszkania mundurowi zauważyli rozjuszonego mężczyznę, który od razu zaatakował ich wulgaryzmami i całą swoją agresję (również fizyczną) skierował na interweniujących policjantów. Mieszkaniec Myszkowa został obezwładniony i doprowadzony do myszkowskiej komendy. Tam badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów może spędzić w więzieniu nawet 3 lata. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *