Zaginął Henryk Wyszyński. Policja prosi o pomoc
21 stycznia 2021 r. | 11:38
0

Myszkowscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Henrykiem Wyszyńskim. Mężczyzna widziany był po raz ostatni 16 stycznia b. r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna jego miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 65-letni mieszkaniec Postępu ostatni raz widziany był 16 stycznia 2021 roku po południu po tym, jak wyszedł z domu do sklepu. Od tego momentu nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 174 cm, wiek z wyglądu około 65 lat, średniej budowy ciała włosy krótkie siwe posiada lekki zarost w postaci wąsa koloru siwego, oczy ciemne, zaginiony ma ubytki w uzębieniu oraz bliznę nad lewym uchem po operacji.

Ubiór zaginionego: ciemna kurtka zimowa, ciemne spodnie i ciemne buty. Mężczyzna nadużywa alkoholu.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie – tel. 47 858 42 00, 47 858 42 85, lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *