Zaginęła 28-letnia Martyna Ślifirska z Myszkowa. Policja prosi o pomoc
18 listopada 2020 r. | 13:27
0

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionej Martyny Ślifirskiej z Myszkowa. Kobieta w dniu 7 listopada 2020 roku wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

Zaginiona Martyna Ślifirska jest mieszkanką Myszkowa. W dniu 7 listopada b.r. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Ostatnio kontaktowała się z bliskimi w dniu 12 listopada tego roku. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 47 85 842 85 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 25 lat; wzrost 150 cm; szczupła budowa ciała; włosy proste, długie do ramion, farbowane na kolor różowy z białymi pasmami; oczy niebieskie; braki w uzębieniu górnej szczęki.

W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową koloru zielono szarym z kapturem z futerkiem, spodnie typu jeans w kolorze granatowym, obuwie sportowe do kostki w kolorze czarnym, czarna torebka skórzana tzw „listonoszka”. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *