Kaczyński interweniuje ws. Zielonej i Kościuszki w Myszkowie
07 sierpnia 2018 r. | 09:45
28

Od uruchomienia projektu "Dziury w Myszkowie" minęło już trochę czasu. Zgłosił się do nas Mieszkaniec Myszkowa - Sławomir Kaczyński, który również ma problem z dziurami w Myszkowie. Pojechałem z nim na ulice Zieloną oraz Kościuszki, by nagrać materiał. Kaczyński na prośbę Mieszkańców zbierał podpisy do Burmistrza, by w końcu wyremontować te drogi.

A uwierzcie mi, są w fatalnym stanie. Jak w tak "rozwijającym możliwości" Myszkowie, mogą być takie dziury?

Poniżej film i kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Akcja ratowania ulicy Zielonej w Myszkowie

Gepostet von Życie Myszkowa am Montag, 6. August 2018

 

 
28 odpowiedzi na “Kaczyński interweniuje ws. Zielonej i Kościuszki w Myszkowie”

 1. Robert pisze:

  Problem DZIUR w nawierzchni drogowej dotyczy CAŁEGO MYSZKOWA. Wystarczy przejechać się po poszczególnych dzielnicach. Zapraszam do Mrzygłodu np. ul. Projektowana, Ks. Z. Skrzeka, Nierada etc.

  16
  16
  • Alicja pisze:

   A Mrzygłód to już powinien się wstydzić coś wypominać. Bo w waszą dzielnicę chyba miasto najwięcej wpompowało kasy. Jedna maksymalnie dwie drogi do zrobienia zostały i jeszcze wielki problem.

   76
   112
   • Mieszkaniec pisze:

    Pani Alicjo, nie wiem czy Pani jest Panią a może Panem lub np. jakimś trolem z Cisia lub z Gaci (sołectwo gm. Blachownia). Proszę nie napuszczać mieszkańców jednej dzielnicy Myszkowa na drugich. Pozdrawiam życząc więcej spokoju i obiektywizmu.

    9
    4
  • WYBORCA pisze:

   ODEZWA DO PANA KACZYŃSKIEGO

   Panie Kaczyński obrana przez Pana droga walki z tym MIEJSKIM UKŁADEM jest prawidłową drogą.
   Zauważył Pan że miasto jest spowite układami, powiązaniami czas z tym skończyć pracą po znajomości koleżanka z za płotu itd. Jest Pan odważny i rozsądny więc nie daj się Pan wciągnąc w UKŁAD walcz Pan z tym a efekty przyjdą. Dobierz Pan ludzi nowych z pomysłami bo obecny panujący przyjął generalnie zasadę .
   RZĄDZE SAM I MOJE POMYSŁY SĄ NAJLEPSZE A KTO MÓWI INACZEJ ZOSTANIE ZASZCZUTY.
   jEST TCHÓRZEM I BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI.

   Sam odczuł Pan na własnej skórze niechęć PANA Babiarza Szefa Straży jak się okazało że Pan na spotkaniu prawdopodobnie rozwali tą zbędną instytucję. Co sie wydarzyło AGRESJA bo stołek strace.
   PANIE KACZYŃSKI DOBRA DROGA OBRANA NIE ZNIECHĘCAJ SIĘ PAN.

   5
   9
   • Anka pisze:

    Dżizassss 🙂 Toż to jak wezwanie do wojny jakiejś. Co to nazwisko w sobie ma, że noszący je chcą wszystko na lewą stronę wywracać :):):)

    3
    0
 2. Kozłowski pisze:

  Odwiedź pan wszystkie drogi i pomóż nam. Bardzo dobra inicjatywa, oby wystarczyło panu sił i chęci.

  9
  5
 3. Jola pisze:

  Napawa mnie pewna refleksja na temat inwestycji. Otóż jestem ciekawa na kogo teraz winę zrzuci za obecny stan rzeczy na drogach. Znając cynizm i arogancję powie, że winien jest poprzedni burmistrz albo uda głupa i powie że nic złego się nie dzieje.
  Najważniejsze że się grunty sprzedały. Remont wszystkich dróg to olbrzymi wydatek przez zaniedbania jego on tego nie widzi czy nie chce widzieć . Najwyżej pójdzie po kolejny kredyt.

  6
  3
 4. Aśka pisze:

  żak ma oczy schowane głęboko w innym miejscu i nie widzi dziur a są wszędzie. Nie było jeszcze tak złego burmistrza, do dzieła Kaczyński

  9
  10
 5. darek pisze:

  Proponuje powołać sztab kryzysowy złożony z mieszkańców i urządzić pikiete przed UM wyrazić niezadowolenie z rządów jego mości JESZCZE nam panującego Żaka.

  9
  6
 6. anonim pisze:

  w końcu ktoś się dobierze mu do czterech liter. dziury w mieście jest cała masa

  7
  4
 7. Alicja pisze:

  Rozumiem że wszystkie inne ulice które są zrobione typu, Koronacyjna, cała Ciszówka, pół Mrzygłodu, cala Nowa Wieś , Czarnieckiego, Wyzwolenia, teraz Beduszany będą mieli jeszcze Bat. Chłopskich za 4 miliony i tych już zrobionych dróg jest masa tylko ludzie mają teraz w dupie podziękowania dla Burmistrza i Urzędu Miasta oraz obronę jego imienia bo już mają to o co inni walczą!!! Właśnie takich mamy mieszkańców, krzyczą jak coś potrzebują ale nikt nie doceni tego co już jest zrobione za ogromne pieniądze i nie podziekuje. Rządzić takim miastem to kara i duże wyzwanie jeśli nie daj Boże będzie jakiś inny następca będzie miał jeszcze gorzej i jestem pewna że mieszkańcy zgnoją go podwójnie już po pierwszej kadencji.

  12
  7
 8. rysio pisze:

  Proponuje burmistrzowi takie rozwiązanie drogę z gumy jak w trzecim świecie, jak się nie ma kasy w kasie.
  https://olsztyn.onet.pl/to-juz-pewne-gumowa-droga-sie-sprawdzila-beda-nastepne/wrp7hdm

  3
  1
 9. radek pisze:

  Panie Kaczyśki graty za odwagę będę na Pana głosować . Taka uwaga następnym razem to tym urzędasom trzeba wręczać nie kwiaty a zwolnienia bo to jedna komitywa z Żakiem.

  4
  2
 10. tomi pisze:

  Trzeba mądrych z doświadczeniem nowych ludzi a nie tłukoków.

  3
  0
 11. myślicel pisze:

  Tak myśle myśle i myśle i wymyśliłem że współwinę za obecny stan rzeczy ponosi burmistrz i powołany przez niego kierownik infrastruktury o którym sie mało mówi. Z Żareckiej ślemy pozdrowienia i myśl że to zakała tego miasta.

  5
  1
 12. anonim pisze:

  No tak, dziury w Myszkowie to nie jest w ogóle nowe zjawisko. A takim mocnym przykładem konkretnych dziur to chyba ulica Rolnicza. Najlepiej było zrobić tylko początek drogi, wyrównać ten mały skrawek jak się wjeżdża w ulicę, a resztę zostawić, później to już mieszkańcy tej ulicy w te dziury popiół ze swoich pieców wysypywali żeby ta droga była “przejezdliwa” a po dziś dzień nie jest…ale to było kilka lat temu już. To były czasy wydawania milionów na “piękne” rondo flagi. Ta droga to dramat, położona kostką..ktoś się tu inspirował Koziegłowami no ale niestety tamta w Koziegłowach to droga historyczna, zabytkowa. Ta w Myszkowie raczej zabytkiem nie będzie, a jedynie ubytkiem. Ubytkiem portfelowym, ciekawe za czyje to pieniądze, w końcu płacimy na kogoś te podatki. I ja będę głosował na Pana Kaczyńskiego jeśli ma się coś zmienić na lepsze.

  6
  2
 13. GABI pisze:

  ŻYCZĘ PANU KACZYŃSKIEMU WYGRANEJ.
  A bedzie dobrym burmistrzem a dlatego że ma odwagę i decyzyjność. to co robi robi dla mieszkańców a nie dla portfela własnego JAK TEN CYNIK ŻAK. Po twrzy widać już że rozmaiając z petentem załatwi go odmownie albo naobiecuje a zamykając drzwi powie idz w piz….u

  5
  4
 14. Mieszkaniec pisze:

  Jaki jest efekt interwencji p. Kaczynskiego w sprawie dziur oprocz reklamy swojej osoby?

  9
  2
 15. karol pisze:

  A efekt jest taki że TEN facet wie jak wykonać te wszystkie remonty i co najważniejsze zna koszty wykonania.

  1
  4
 16. Daniel pisze:

  Zapraszam na ulice gryczaną droga to porażka ludzie sami uzupełniają ubytki w drodze gruzem bo ciezko przejechac samochodem a nie wspomne juz o sasiadach ktorzy maja niepelnosprawne dziecko i musza jezdzic wózkiem po tych dziurach…

  1
  1
 17. Marek pisze:

  Czy ktoś ze zwolenników Kaczyńskiego albo on sam napisał mi o Jego doświadczeniu zawodowym wykształceniu prosto jakie ma kompetencje do kierowania miastem

  6
  1
 18. Mieszkaniec pisze:

  Dzięki takim drogom ludzie muszą jeżdzić powoli i jest bezpiecznie. Racja po stronie Burmistrza.

  3
  0
 19. Józek pisze:

  Już się wystraszyłem, że chodzi o I-go sekretarza Kaczyńskiego z Żoliborza.

  5
  0
 20. Janek pisze:

  Panie Kaczyński Pan to mi wygląda na człowieka który by nas na pieniądze oszukał . Pan się nie bierz za politykę ,życie se pan ułóż najpierw . I nie pij pan tyle bo ciśnienie pana wykończy.

  5
  0
 21. Maria pisze:

  Pan Kaszyński jest populistą i nie zna się na niczym, jedyne co potrafi to dużo gadać a wiedza u niego skąpa, jest zamieszany w układy większe niż się ludziom wydaje komitet Przyszłość to jeden wielki układ a z tego komitetu startuje Kaczyński.
  Nie dajcie się nabrać na jego gadanie on doprowadzi to miasto do klęski.

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *