Dziurawy Mrzygłód
24 lipca 2018 r. | 13:18
10

Przesyłacie mi kolejne zdjęcia. Tym razem z Mrzygłodu. Ulice Nadrzeczna, Włodowska, Nierada i Koronacyjna. Panie Burmistrzu, może jednak warto naprawić tam nawierzchnię? To wstyd, żeby w 2018 roku były takie drogi...

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Dziurawy Mrzygłód”

 1. Kozłowski pisze:

  Kiedy Rolnicza?

  2
  0
 2. Jarek pisze:

  Proponuje Panie redaktorze zeby Pan przejechał kilka ulic gruntowych i wrzucił zdjęcia niech mieszkańcy zobaczą te burmistrza drogi Projektowana itd

  6
  0
 3. anonim pisze:

  lepiej napisać dziurawy Myszków

  1
  0
 4. Mieszkaniec pisze:

  Problem dziur, lat lub ich braku, jakosci drog i ich utrzymania dotyczy calego Myszkowa nie tylko Mrzyglodu. A ile jest dziurawych??? drog gruntowych gdzie mozna “urwac podwozie”?

  1
  0
 5. Zdzisiek pisze:

  Co za kretyn przesłał te zdjęcia? A drugi je publikuje! Przecież widać, że na pierwszych 2 zdjęciach są to wycięte dziury pod ich załatanie! Czy jesteście w Mrzygłodzie aż takimi idiotami, że tego nie widzicie? Mrzygłód nie powinien narzekać, bo w ciągu ostatnich lat miał bardzo dużo zrobione (chyba aż za dużo)!

  2
  1
  • Dario pisze:

   A ty nie wiesz o tym że wycina się tyle aby na bieżąco je załatać a nie zostawiać zalane wodą ? Szkoda tej roboty bo to i tak się rozpadnie. Nie lepiej to wyfrezować i położyć nową nakładkę jak w innych dzielnicach? A tu odstawia się TANDETĘ . LIPNIE WYKONANĄ .

   0
   0
   • Zdzisiek pisze:

    Ważne jest aby nie łatać dziur zalanych wodą a nie to, że jakiś cymbał zrobił zdjęcia zaraz po deszczu. Nakładka pewnie będzie jak zrobią most na Włodowskiej tak jak to było na Gruchli. Myślcie trochę tłumoki!!!

    2
    1
 6. Mieszkaniec pisze:

  Panie Zdziśku, jeżeli przejrzy Pan BIP- UM Myszków zobaczy Pan, że postępowanie na remont ulicy Włodowskiej w Mrzygłodzie było już 2- krotnie unieważniane przez Zamawiającego. Co do Pana określenia “tłumoki”, pozostawię bez komentarza, Pan sam sobie wystawia świadectwo. Życzę więcej obiektywizmu, spokoju i opanowania. Pozdrawiam

  2
  1
  • Zdzisiek pisze:

   Niestety w przypadku Mrzygłodu nie może być obiektywizmu, patrząc ile w ciągu ostatnich lat zostało zrobione a Wam ciągle mało!!!

   3
   2
 7. Mieszkaniec pisze:

  Polemizując z tytułem, zgodzę się ze stwierdzeniem “dziurawy Mrzygłód”, ale nie w sensie wyciętych dziur przez utrzymującego nawierzchnię tj. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych „Myszków” Spółka z o.o. tylko “dziurawy Mrzygłód” bo:
  – Nasza dzielnica marginalizowana jest wieloletnio przez Władze,
  – brak pomysłu na rozwój Mrzygłodu w tym na rozwój miejscowego potencjału,
  – fatalny stan istniejących dróg (“asfaltowych”, gruntowych),
  – brak uregulowanego stanu prawnego dróg,
  – zapóźnienia w rozwoju infrastruktury np. rozbudowa sieci wodociągowej ( o jakichkolwiek pomysłach czy planach na kanalizację lepiej nie wspominać), budowa “HOT- SPOTÓW” (np. na Rynku czy na Orliku) etc.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *