Helenówka już zamknięta. Objazd przez Żarki
18 czerwca 2024 r. | 09:59
0

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych DIAG-MOST Sp. z o.o. zawiadamia, że z dniem 18.06.2024 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu dla zadania „PRZEBUDOWA MOSTU NAD CZARNA STRUGA W CIĄGU DP nr 3808 S W M. MYSZKÓW UL. HELENÓWKA” w trybie awarii. Powyższe podyktowane jest stanem obiektu inżynieryjnego, który zagrażania uczestnikom ruchu drogowego.

Termin rozpoczęcia prac: 18.06.2024 r. godz. 10:00.

W związku z awaryjnym zamknięciem przejazdu przez most w ciągu ul. Helenówka w Myszkowie na czas jego przebudowy, od 18 czerwca 2024 r. wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu linii 4 i 7.

Na linii 4 wprowadzono objazd od ul. Kościuszki - w Żarkach ul. Myszkowską i Strażacką oraz w Jaworzniku ul. Kielecką (w kierunku przeciwnym analogicznie). Pominięte zostają przystanki Helenówka Początkowy/Końcowy oraz Helenówka/Kościuszki, dodatkowo obsługiwane są przystanki Żarki Myszkowska /Połomia/ i Żarki (Olesiów) oraz Jaworznik I.

Godziny odjazdów w Myszkowie pozostały bez zmian. Jedynie w dni powszednie kurs z Sikorki o 6:00 jest skrócony do przystanku Helenówka/Kościuszki (z pominięciem Jaworznika). W przeciwnym kierunku dotychczasowe kursy w dni powszednie o 6:47 i 14:03 z Jaworznika rozpoczynają się na przystanku Helenówka/Kościuszki.

Na linii 7 wprowadzono skrócenie trasy do przystanku Helenówka/Kościuszki, z pominięciem przystanku Helenówka Początkowy/Końcowy. Godziny odjazdów pozostają bez zmian. /UM/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *