Mała Szpitalna to najgorsza ulica w Myszkowie!
20 sierpnia 2018 r. | 13:10
9

Jedna z najgorszy ulic w Myszkowie to ulica Mała Szpitalna. Już nie chodzi o dziesiątki dziur w drodze, ale przede wszystkim o brak odwodnienia. Ulica ta jest ok. 100 razy rocznie zalewana. Do Mieszkańców przyjeżdża straż odpompowywać wodę. Rocznie kosztuje nas to ogromne pieniądze. Burmistrz umywa ręce, zwalając winę na Mieszkańców, którzy rzekomo nie chcą się zgodzić na odwodnienie. Ci mówią co innego, twierdzą, że Włodzimierz Żak dużo im obiecuje, a nic w tym kierunku nie robi.

Prawda jest taka, że praktycznie wszyscy Mieszkańcy, poza jedną kobietą, podpisali się na liście do Burmistrza w sprawie naprawienia tej drogi. A jej stan jest fatalny.

Interwencję w tej sprawie spróbował podjąć Sławomir Kaczyński, który zadzwonił do mnie i poprosił o nagłośnienie tej sprawy. Pojechałem z nim na Małą Szpitalną, by porozmawiać z Mieszkańcami.

Ich opinia na temat Burmistrz Żaka jest bardzo niecenzuralna. Dlaczego Żak nie chce pomóc Mieszkańcom tej ulicy? Tego nie wiem. Ale z pewnością na ich głosy w nadchodzących wyborach liczyć nie może.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Kaczyński interweniuje na ul. Małej Szpitalnej w Myszkowie

Sławomir Kaczyński zbiera podpisy w sprawie remontu ulicy Małej Szpitalnej w Myszkowie

Gepostet von Życie Myszkowa am Samstag, 18. August 2018

 
9 odpowiedzi na “Mała Szpitalna to najgorsza ulica w Myszkowie!”

 1. Kozłowski pisze:

  To tylko potwierdza jak mały i bezradny jest Żak.

  5
  1
 2. kazek pisze:

  tam cwiczenia wojsk NATO BYŁY ?

  3
  1
 3. czk pisze:

  Ulice można zrobić tylko płoty trzeba cofnąc i tu jest pytanie czy mieszkańcy sie zgodzą ???

  5
  0
 4. Adam pisze:

  Ależ ten Pan Kaczyński troskliwy 🙂 Jak mu dobro mieszkańców na duszy leży 🙂 Sorry, z reguły nie komentuję żadnych postów, raczej staram się obserwować ale tutaj powstrzymać się nie mogę 🙂 Panie Kaczyński mam do Pana prywatne pytanie, proszę powiedzieć kiedy wcześniej pana interesowały drogi w Myszkowie? Czyżby tak pan się zatroskał w związku ze zbliżającymi się wyborami? Tanie to i gminne, ale czegóż oczekiwać skoro “dzwoni” pan do takiego “redaktora” :):):) Panie Sławomirze, ponoć jest pan społecznikiem! No daj Pan spokój, będziesz Pan te drogi z banerów robił? Na mojej ulicy był remont (jestem tym szczęśliwcem) ale proszę mi wierzyć siedziałem w Urzędzie Miasta non-stop i trzymałem rękę na pulsie. Nie jestem ani sympatykiem, ani wrogiem Żaka, ale nie lubię jeśli wypisuje się głupoty, a Pan – niby poważny człowiek, próbuje robić tani show (chyba przedwyborczy). Może lepiej spytać (tak jak zrobiłem to ja wraz z delegacją mieszkańców mojej ulicy) jakie są plany remontów dróg czy innych miejskich inwestycji. Proszę mi wierzyć, że uzyskałem konkretne informacje i były one zgodne z prawdą 🙂 Proponuję również by Pan “Gąska” udał się wraz z Panem do burmistrza i spytał go wprost, dlaczego nie chce pomóc mieszkańcom ulicy Małej Szpitalnej? Wszyscy w Myszkowie chyba z radością poznamy tą “tajemnicę” 🙂

  4
  3
  • anonim pisze:

   a ty co poplecznik Żaczka?

   3
   3
   • Anka pisze:

    Adam jak widzę jest konkretny, dlaczego zarzucasz mu anonimie jakieś poplecznictwo? Równie dobrze ja mogę spytać Cię czy jesteś poplecznikiem Kaczyńskiego? Sama chętnie poznam oficjalną odpowiedź na pytanie: dlaczego Żak nie chce pomóc mieszkańcom ul. Małej Szpitalnej?

    4
    4
   • Adam pisze:

    Nie jestem niczyim poplecznikiem. Przeczytaj @anonim mój post jeszcze raz i ze zrozumieniem. Jeśli jest jakiś problem z ulicą, z jej nawierzchnią, to należy ruszyć d..ę i zająć się sprawą. Może ze względu na fakt, że moja rodzina zalicza się od dwóch pokoleń do grupy przedsiębiorców prywatnych, to nieco inaczej patrzę na otaczającą mnie rzeczywistość. Nigdy nie czekałem, aż ktoś mi coś da lub dla mnie coś zrobi. Zawsze brałem sprawy w swoje ręce i dochodziłem do celu, choć często bywało “pod górę”. Odpowiedz sobie sam @anonim, co Twój post wniósł rzeczowego poza zarzuceniem mi “poplecznictwa”. Dziękuję @Anka, myślę, że autor tego “arytkułu” pomoże nam rozwiązać tą zagadkę pt.: …”dlaczego nie chce pomóc mieszkańcom ulicy Małej Szpitalnej?”… Jeśli nie to chyba sam umówię się na spotkanie z burmistrzem i zadam mu to pytanie. Żeby była jasność dla wszekiej maści @anonimów, nie jestem społecznikiem i nie zamierzam nigdzie kandydować 🙂 Po prostu myślę i działam 🙂

    2
    0
 5. anonim pisze:

  To są dziury. Zapraszam na ul. Klonową i Sadową. Tylko nie na początek tych ulic tylko na koniec.

  1
  0
 6. czk pisze:

  Co do ul Małej szpitalonej . To jest straszny syf w geoportalu także powodzenia . chcecie drogę to zróbcie porządek z płotami buahahaha. Bo widzę że każdy grodził jak mu oczy pokazały !

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *