WODKAN Zgierz
Mrzygłód, Mrzygłódka i Nowa Wieś bez szans na kanalizację!
12 września 2018 r. | 13:39
4

Jeden z Mieszkańców za pośrednictwem strony Urzędu Miasta Myszków, zadał pytanie Burmistrzowi Włodzimierzowi Żakowi w sprawie kanalizacji na ulicy Dworskiej. Okazuje się, że problem nie dotyczy tylko Dworskiej, ale całego Mrzygłodu, Mrzygłódki i Nowej Wsi. Na kanalizację w tych dzielnicach Żak nie ma pieniędzy. Trochę to dziwne, bo Żak wydaje kilkaset tysięcy złotych rocznie na nagrody dla swoich urzędników. Ciekawe za co?

Pytanie do Burmistrza:
Temat powraca jak bumerang i nigdy nie dostaliśmy rzeczowej odpowiedzi. Kiedy w ulicy Dworskiej może być puszczona kanalizacja sanitarna? Jakie kroki możemy podjąć my mieszkańcy tej ulicy w staraniu się o taką inwestycję? Może taką inwestycję połączyć razem z gazociągiem o który także się staramy?

Odpowiedź Burmistrza:
Temat kanalizacji sanitarnej jest tematem trudnym nie tylko na ul. Dworskiej, lecz dotyczy również dzielnic, Mrzygłodu, Mrzygłódki czy Nowej Wsi. Odległości poszczególnych dzielnic sprawiają, że przedsięwzięcie staje się niemożliwe do udźwignięcia przez miasto. Śledzimy programy, liczą na znaczne, zewnętrzne wsparcie finansowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Mrzygłód, Mrzygłódka i Nowa Wieś bez szans na kanalizację!”

 1. czk pisze:

  Sławek jak Wygra to zrobi !Co za problem ? Buahahaha

  11
  2
 2. Wyborca pisze:

  czas na nowego burmistrza !

  14
  1
 3. Myszkowianka pisze:

  Ciekawe co w kampanii wyborczej obieca burmistrz gdy przyjedzie ze “swoimi pretorianami” na coroczne swoje tournee. Czy tak samo jak co roku, że na nic nie ma pieniędzy a może w b.r. jednak się znajdą 🙂

  4
  1
 4. Zdzisława Polak pisze:

  W Lgocie -Nadwarciu (gmina Koziegłowy ) też obecnie robiona jest kanalizacja i ścieki popłyną do oczyszczalni w Żarkach Letnisku. A w Żarkach Letnisku nadal nie ma nadziei na kanalizację. Gmina Poraj nie ma środków na ten cel. Jest mi bardzo przykro z tego powodu.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *