Piknik przedwyborczy Sławomira Kaczyńskiego
10 września 2018 r. | 13:33
9

W sobotę w Parku Michałów w Myszkowie odbył się piknik przedwyborczy kandydata na Burmistrza Myszkowa - Sławomira Kaczyńskiego. Pomimo początkowo złej pogody, piknik cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Hitem była kiełbaska z grilla i pieczonki.

Piknik był bardzo udany. Gratulacje dla organizatora.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “Piknik przedwyborczy Sławomira Kaczyńskiego”

 1. czk pisze:

  Dobrze że ludzie chociaż zadowoleni z pikniku . Przynajmniej myszków poje przed wyborami . Może by powtórzyć ??

  11
  2
 2. Aśka pisze:

  było fajnie 😉

  16
  2
 3. Kozłowski pisze:

  Przynajmniej robi coś za swoje pieniądze bo żaku robi za nasze!

  14
  3
  • czk pisze:

   buahahahahahahahhahahahhahahahahha

   3
   10
   • majka pisze:

    Czy park michałów dla tego Pana nie został wybudowany z Pieniędzy budżetu miasta? czyli 300 000 zł? a pomysł był Pana Norberta Jęczalika więc trochę BEZCZELNIE pan Kaczyński wykorzystał to miejsce jeszcze do tak złabego wiecu przedwyborczego.

    4
    4
 4. majka pisze:

  Same stare babki i stare dziadki w Parku zabaw dla Dzieci… brawo za tak głupie podejście do zagospodarowania tego terenu przez kandydata na pseudo burmistrza.

  4
  4
 5. czk pisze:

  Szkoda tutaj komentować. Bo pan Kaczyński się uruchamia tylko przed wyborami . A to takie zdobywanie głosów piknikami to jest żenada . Nie ma Programu pisze o jakiś 9mln zł . Chyba w Eurobiznes pl .

  5
  5
  • Majka pisze:

   A co on za 9 mln zł zrobi? Plac zabaw? ??? Na drogę dla sokpolu i shumachera to nawet mu 50 milionów braknie a tyle kosztowała termomodernizacja dwóch szkół w Myszkowie w jednym roku a on na drogi rozkłada program na 4 lata. Nie dostanie dofinansowania na drogi lokalne o gruntowe bo takich programów zwyczajnie nie ma dla miast a dla gmin i wsi. Takie myślenie oczu ludziom przed wyborami. Żaden kandydat z niego bo Żak przynajmniej ma wykształcenie i kalkulator w głowie. Nikt w tym mieście nie zrobił tyle co on.

   4
   5
 6. Dorka pisze:

  Czyżby czarny pijar? To się nigdy nie sprawdza.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *