Poznajcie ulicę Kamienną w Centrum
10 sierpnia 2018 r. | 12:20
7

Zaniedbanych ulic w Myszkowie jest mnóstwo. Praktycznie nie ma dróg bez dziur. Tym razem poznajcie ulicę Kamienną, która powinna być asfaltowa. Powinna, ale nie jest. Ulica Kamienna znajduje się w ścisłym centrum Myszkowa.

Zobaczcie jak wygląda...

PAWEŁ GĄSIORSKI
7 odpowiedzi na “Poznajcie ulicę Kamienną w Centrum”

 1. artur pisze:

  Burmistrz przepieprzył najlepszy czas na dofinansowania mieszkańcy zostali z dziurami w drogach a urzędnikom pozostają łapaty i szpadle w celu ratowania tego co PRL pozostawił w spadku na drogach.
  Misto wygląda tak jakby PRL przed chwilą opuścił miasto.

  5
  2
  • Emilia pisze:

   Kto stracił pracę z tego powodu? Nie ma przynajmniej majtek i skarpet wiszących na wszystkich skrzyżowaniach i chodnikach.

   2
   1
 2. kasia pisze:

  Nawet nie ma giełdy samochodowej i targowiska miejskiego. Za to śa Oczko lipne i inne hiper super markety co ściągają pieniądze z ludzi a sami mieszkańcy nie mogą zarobić. Nic nie zrobił. Boiska wybudował tylko zapomniał że rodzice nie mają pieniędzy na piłke do gry . Pajac.

  3
  4
  • Emilia pisze:

   Giełda samochodowa w Myszkowie ???? hahaha. Skąd Ty dziewczyno się wyrwałaś? Co 3 dom komis samochodowy jeszcze niedawno chodniki zawalone autami na sprzedaż a Ty giełdę samochodową chcesz. Od lat ludzie kupują przez internet albo jadą do Mysłowic czy Częstochowy i nigdy nikomu to nie przeszkadzało. Targowisko jest, na oczku cywilizowane a nie baraki i namioty na środku chodników i na skrzyżowaniach. Kto stracił pracę bo wydaje mi się że nikt z tego powodu. Idź do UM i poproś w pokoju z promocjami o informator co przez te 8 lat zostało zrobione a nie siedź przed telewizorem oglądając tylko trudne sprawy.

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *