Prawdziwa “piękność” myszkowskich dróg
09 sierpnia 2018 r. | 13:37
9

Przesyłajcie mi kolejne zdjęcia waszych ulic. Tym razem chciałbym wspomnieć o ulicy Pięknej. Nie dość, że nie ma tam żadnej nakładki, to jest dziura na dziurze. Tą drogą na pewno Burmistrz Włodzimierz Żak nie jeździ do pracy.

Ulica Piękna to prawdziwa piękność Myszkowa. Zobaczcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI
9 odpowiedzi na “Prawdziwa “piękność” myszkowskich dróg”

 1. Aśka pisze:

  Pièkna droga 🙂

  3
  0
 2. edmund pisze:

  Burmistrz zmartował wszystkie szanse na remont dróg grunowych jeśli chodzi o dofinansowanie. Dofinansowania się praktycznie skończyły a mieszkańcy zostali z dziurami w drogach.
  Chociaż jeden facet jest, który walczy z tym gównem które UM zgotował mieszkańcom ciekawe co burmistrz zrobi pewnie powie że się nie da a dziury to fanaberia ludzi.
  Panie Kaczyński ma Pan mój głos.

  3
  2
 3. tomy pisze:

  Tak obserwuje co dzieje się na mieście i moje pytanie do władz.
  Czy ktoś z urzędasów był ogólnie oglądać te drogi czy klimatyzują dupę w urzędzie? Zaden nawet nie pojechał popatrzeć to samo tyczy kandydata Zaczkowskiego czy był rozmawiał z mieszkańcami raczej nie ponieważ jako prezes pięciu firm nie wypada i sobie kurzem obuwie urzędowe pobrudzi ma to w dupie. Zasada GŁOSUJ NA MNIE. A ja mówię nic z tego.
  Jeden Kaczyński zasuwa po mieście i stara się COŚ zrobić . gdzie my jesteśmy na Burkina Faso czy do Myszkowa cywilizacja urzędowa dotarła chyba nie.

  2
  3
 4. kasia pisze:

  Nadciągają burze apel do mieszkańców trzeba zacząć fose kopać na drogach gruntowych bo grozi zalaniem dojazdów.

  0
  0
 5. Marek pisze:

  może by tak pokazać to co Żak zrobił jak wyglądało miasto jakie zastał a jak wygląda dzisiaj.Sławomir Kaczyński maże ktoś napisze kto to jest wykształcenie przebieg kariery zawodowej dokonania.

  2
  2
  • myszkowianin pisze:

   No tak zrobił przewracające się kosze na Dotyku jury odkręcające się śruby od zabawek wypadające kocie łby na 3 maja, pękające asfalty lipa na pokaz daj Pan spokój. Wykształcenie ma Zak ekonomiczne jakoś z ekonomią jest na bakier i nikt o dokonania go nie pytał a tak naprawdę poza dyplomem nie ma nic. Więc myśle że pytanie nie jest na miejscu ważne jest że jest oddany mieszkańcom i myśle że takiego człowieka nam trzeba który rozerwie w Myszkowie łańcuch układów. Nie powiązanyz żadną partią polityczną a to jest ważne. Nie obsadzi stołków nieudacznikami, znajomkami, kolesiami partyjnymi którzy nic nie potrafią poza braniem ładnej pensji.

   2
   2
 6. Marek pisze:

  pytałem o kompetencje Kaczynskiego więc same zapewnienia o uczciwosci nic nie wyjasniają

  2
  0
  • myszkowianin pisze:

   Nie wspomniałem nic o uczciwości czytaj chłopie uważnie. A pytanie jakie kompetencje ma Zak? Ekonomista a jakość ma kłopoty z liczeniem i logicznym myśleniem

   0
   0
 7. Marek pisze:

  tylko po co te nerwy pytam o kompetencje kandydata na gospodarza miasta brak odpowiedzi mnie nie dziwi bo trudno napisać coś czego brak chyba ze Kaczyński postawi te kosze i dokręci śruby a może to Pan już czeka na dyspozycje

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *