zdjęcie poglądowe
21-latek wpadł w Myszkowie z marihuaną i amfetaminą
27 września 2018 r. | 08:45
1

Policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali 21-latka, przy którym znaleźli narkotyki. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Za posiadanie narkotyków sprawą młodego mężczyzny zajmie się prokurator i sąd.

We wtorek w południe policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich na ulicy Plac Dworcowy w Myszkowie wylegitymowali młodego mężczyznę. Z posiadanych informacji wynikało, że może on posiadać niedozwoloną substancję. Bardzo szybko potwierdziła się informacja mundurowych. Przy 21-latku z Żarek stróże prawa znaleźli foliowy woreczek z zielonym suszem i zawiniątko z białym proszkiem. Od razu przyznał się, że jest to marihuana i amfetamina, a wykonane przez mundurowych testy tylko to potwierdziły. Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie, w którym także znaleźli substancję zabronioną. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. /KPP w Myszkowie/.
Jedna odpowiedź do “21-latek wpadł w Myszkowie z marihuaną i amfetaminą”

  1. Redaktor to pizda pisze:

    Dlaczego nie ma podpisu autora pod publikacja? Redaktorek sie wstydzi, ze pisze o takich glupotach? Otworz ksiazke do historii i zobacz, jak dziala prohibicja, matole, lowco taniej sensacji.

    0
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *