Policja w Pruszkowie
34-latek uderzył swoim Volvo w Forda i uciekł!
01 marca 2024 r. | 11:50
0

34-letni kierujący volvo, w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru skrętu doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało sprawca kolizji był nietrzeźwy. Mieszkaniec Radomska miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj, o godzinie 16.30 na ul. Kościuszki w Myszkowie. Kierujący volvo 34-letni mieszkaniec Radomska, wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru skrętu doprowadził do kolizji z pojazdem marki ford, po czym odjechał z miejsca.

Dzięki reakcji świadka zdarzenia, który wsiadł do swojego auta i pojechał za sprawcą, funkcjonariusze wiedzieli, w którym kierunku się udał. Okazało się, że 34-latek porzucił pojazd kilka kilometrów dalej i pieszo postanowił wrócić w miejsce kolizji. Po tym, jak mężczyzna został zatrzymany szybko na jaw wyszedł powód jego ucieczki. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny.

Teraz 34- latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, poniesie także odpowiedzialność za spowodowanie kolizji. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *