zdjęcie poglądowe
35-latek znęcał się nad rodziną. Policję powiadomił 12-letni syn sprawcy
10 sierpnia 2023 r. | 13:18
0

35-letni mężczyzna został zatrzymany przez myszkowskich policjantów. Zatrzymany odpowie za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną i dziećmi. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Pod numer alarmowy Policji zadzwonił 12-latek, który poinformował, iż w jego mieszkaniu ma miejsce awantura. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Kiedy zapukali do mieszkania, otworzyła zapłakana kobieta. Jak się okazało, jej mąż wrócił do domu pijany i zaczął się awanturować, wyzywając i bijąc żonę oraz szarpiąc własne dzieci. Mężczyzna urządził rodzinie piekło. Dodatkowo w trakcie kłótni miał kierować względem swojej małżonki groźby, mówiąc, że pozbawi ją życia. W związku z zaistniałą sytuacją mężczyznę zatrzymano. Dodatkowo na podstawie zebranego materiału dowodowego Prokurator Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 35-latka, do którego przychylił się sąd.

Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *