Apel urzędu do Mieszkańców
02 kwietnia 2019 r. | 11:42
1

Urząd Miasta w Myszkowie wystosował apel do mieszkańców w związku z wandalami, którzy zniszczyli i powywracali kosze wzdłuż ulicy 3 Maja. Treść apelu publikujemy poniżej.

Z piątku na sobotę nieznani wandale (mamy nadzieję, że nieznani na razie) zniszczyli i powywracali kosze wzdłuż ulicy 3 Maja.

Ta oznaka bezmyślności, barbarzyństwa i wandalizmu powinna być przez społeczeństwo zdecydowanie napiętnowana. Każda szkoda, którą trzeba naprawić to dodatkowy, nieprzewidziany koszt dla miasta, który zostaje pokryty m. in. z naszych pieniędzy. Koszt jednego kosza wynosi ok. 1 tys. zł, do tego powinniśmy doliczyć koszty związane z uprzątnięciem potrzaskanych koszy oraz rozstawieniem nowych.

Zwracamy się z apelem do mieszkańców miasta o pomoc w wykryciu sprawców tego bezmyślnego czynu. Jeżeli ktoś z Państwa posiada wiedzę na temat nocnego wandalizmu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 34/313-26-82 wew. 162. Jeżeli w przyszłości bylibyście Państwo świadkami podobnych zdarzeń to wystarczy telefon z powiadomieniem Policji. O swoje miasto musimy zadbać sami, nikt za nas tego nie zrobi. A wandalom i istotom bezmyślnym mówimy NIE!
Jedna odpowiedź do “Apel urzędu do Mieszkańców”

 1. szeryf pisze:

  Ulica ?
  W średniowieczu to był standart – KOCIE ŁBY >>>> Poza tym brakuje jescze rynstoka środkiem i bedzie wsio OK .
  Jakie miasto – takie ulice 🙂

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *