ul. Strugi
Będzie wielkie łatanie dróg w Myszkowie
01 czerwca 2018 r. | 18:53
8

Gmina Myszków ogłosiła przetarg na remont dróg o nawierzchniach gruntowych. Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy nawierzchniowej tłuczniowej za pomocą mechanicznego zagęszczenia tłucznia o głębokości wyboi 7 cm - 950,00 m2, które podlegają remontom cząstkowym nawierzchni tłuczniowej za pomocą mechanicznego zagęszczenia tłucznia o głębokości wyboi 7cm oraz wyrównaniu istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym zagęszczonym mechanicznie za pomocą walca statycznego samojezdnego. Łącznie ma zostać naprawiona nawierzchnia na 126 drogach o łącznej długości 62 491 m.

Poniżej lista dróg, która objęta jest przetargiem.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 
8 odpowiedzi na “Będzie wielkie łatanie dróg w Myszkowie”

 1. miro pisze:

  A co tu łatać, przecież to się rozpadło wszystko;) Jaki burmistrz takie drogi.

  3
  0
 2. Aśka pisze:

  Zobaczymy jak będzie jakość ich naprawy.

  2
  0
 3. Mysza pisze:

  Burmistrz Myszkowa to jest popierdułka a nie burmistrz

  3
  0
 4. Zdzisiek pisze:

  Panie Redaktorze! Jak już Pan pisze o drogach gruntowych, to przydałoby się wrzucić zdjęcie drogi gruntowej a nie asfaltowej! Ale z tego co poznaję, to zdjęcie ulicy Strugi, która jest drogą o nawierzchni bitumicznej.

  0
  0
 5. Zdzisiek pisze:

  Panie Redaktorze! Jeśli pisze Pan o drogach gruntowych, to przydałoby się zamieścić zdjęcie drogi gruntowej a nie asfaltowej. A jest to zdjęcie ulicy Strugi, jeśli dobrze poznaję i jest to droga o nawierzchni asfaltowej (bitumicznej).

  0
  0
 6. Rafał pisze:

  ul. Odlewnicza też była utwardzana tłuczniem i śladu po nim nie ma, po roku jest jak było… Szkoda pieniędzy… Trzeba by od razu asfalt ! Ale pewnie też kanalizacje by trzeba… I KASA KASA KASA

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *