policja.pl
Chciał oszukać market na 5 zł. Grozi mu 8 lat więzienia!
07 sierpnia 2018 r. | 13:06
3

Policjanci z Myszkowa wraz z pracownikiem ochrony zatrzymali 61-letniego mieszkańca Myszkowa, który jest podejrzany o oszustwo. W jednym z myszkowskich hipermarketów sprawca zamienił cenę na kubku zaniżając jego wartości o... 5 złotych. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 8 lat więzienia.

Mężczyźnie udało się zakupić emaliowany kubek którego wartość zaniżył o... 5 złotych, zamieniając kody kreskowe z ceną. Uszczęśliwiony „sukcesem”, wychodząc ze sklepu, został ujęty przez ochroniarza obsługującego monitoring. Pracownik ochrony przekazał swoje spostrzeżenia policjantom, którzy zatrzymali sprawcę. W czasie przeszukania, mundurowi odnaleźli przy nim emaliowany kubek. Jak się okazało nalepiony na nim kod kreskowy należał do innego, tańszego o 5 złotych kubka. Sprawca usłyszał już zarzut i przyznał się do winy, a o jego losie rozstrzygnie wkrótce prokurator. /KPP w Myszkowie/
3 odpowiedzi na “Chciał oszukać market na 5 zł. Grozi mu 8 lat więzienia!”

 1. Alex pisze:

  Płakać się chce jak się toto czyta

  4
  0
 2. anonim pisze:

  niestety to życie

  2
  0
 3. dadi pisze:

  TO jest dramat szkoda że dozywocia nie dostanie za batonika a jak przekręty robią w UM to nikt nie widzi.
  Oślepli wszyscy. Rękawy sobie wycieraja i zamiataja elegancko pod dywan. Władza może wszystko a zwykłego obywatela skopią zniszczą.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *