“Cyfrowy urząd” wydał ponad 1 mln zł na pocztę!
04 czerwca 2018 r. | 09:07
5

Pisałem już dwa artykuły na temat marnotrawienia pieniędzy przez Burmistrza Włodzimierza Żaka w zakresie wysyłania do ludzi listów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Okazuje się, że mój przypadek nie jest odosobniony. Gdy Żak przejmował stery po swoim poprzedniku, urząd wydawał na pocztę 48 730,35 zł. W dobie powszechnie dostępnego internetu, wydatki te powinny maleć z każdym rokiem. W Myszkowie jest odwrotnie. Tylko w pierwszym roku urzędowania, wydatki urzędu na pocztę pod dowództwem Żaka powiększyły się dwukrotnie.

Od 2011 roku do 29 maja 2018 roku, urząd wydał na listy aż 1 023 685,19 zł. Rzeczywiście, Urząd Miasta Myszków jest "bardzo cyfrowy".

Poniżej informacja w tym zakresie z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na ““Cyfrowy urząd” wydał ponad 1 mln zł na pocztę!”

 1. Aśka pisze:

  I teraz zamiast szukać oszczędzasz bierze kolejny kredyty. Urząd 21 wieku

  4
  0
 2. Kozłowski pisze:

  Ten urząd jest taki cyfrowy, że na e-maila nie umie nawet odpisać. To co się pan dziwi, że wydaje takie ogromne pieniądze na pocztę.

  3
  0
 3. Obserwator pisze:

  Kolejny propagandowy news . Podwojenie kosztów moim zdaniem świadczy o tym ze została podwojona ilość spraw którymi zajmują się pracownicy urzędu a ilość inwestycji i np ilość wysyłanych wezwań do zapłaty lub rozpoczętych postępowań również została podwojona co spowodowało wzrost kosztów poniesionych na korespondencje.

  3
  1
  • Aśka pisze:

   Czyli nagle podwoiły się sprawy w urzędzie i podwójnie wzrosły koszty związane z pocztą w dobie powszechnego internetu. Ty ludzi masz za idiotów czy jesteś od burmistrza?

   3
   2
 4. Obserwator pisze:

  Na zdjęciu widzimy listy polecone czyli za potwierdzeniem odbioru czyli takie w których chcemy mieć pewność że adresat otrzymał przesyłkę . Skoro podwojone zostały koszty to musiała również wzrosnąć ilość korespondencji. Cyfryzacja ni jak ma się do tego bo nikt nie zmusi petentów do korzystania z takiego sposobu komunikacji. Czyli można nie robić nic i ograniczyć koszty do 0zl lub pracować wydajniej ale zwiększyć nakłady na korespondencje.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *