fot. Straż Miejska w Myszkowie
Dodatkowy nabór na wymianę pieców w Myszkowie
08 lipca 2020 r. | 11:10
0

Dziś rozpoczął się dodatkowy nabór uzupełniający uczestników do projektu "Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne na terenie Gminy Myszków" dofinansowanego w ramach Działania 4.3.4 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej - konkurs.

Projekt polega na wymianie starych kotłów na paliwa stałe na kotły gazowe lub kotły na biomasę (pellet) wraz z montażem. Budynek mieszkalny jednorodzinny musi być ocieplony wraz z dachem. Wymagane jest osiągnięcie efektu ekologicznego w postaci redukcji CO2 co najmniej o 30 % w stosunku do pierwotnej instalacji. Udział własny obejmuje: 15% kosztów kwalifikowanych (netto) zakupu i montażu nowego źródła ciepła, podatek VAT 8% oraz wartość podatku VAT od otrzymanej dotacji. Szacowany maksymalny udział własny to 2.998,17 zł w przypadku kotła na biomasę i 3.637,06 zł w przypadku kotła na gaz).

Komplet załączników poniżej. Kontakt telefoniczny z pracownikami Wydziału Rozwoju Miasta tel. 34 313 26 82 wew. 145, 173. /UM Myszków/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *