Dzielnicowy w Przedszkolu nr 4 w Myszkowie
20 października 2018 r. | 14:03
0

Dzielnicowy z Myszkowa przeprowadził prelekcję wśród przedszkolaków w Przedszkolu nr 4 w Myszkowie. Tematem spotkania było "Bezpieczeństwo w szkole i na ulicy". W podziękowaniu, dzieci z grupy "Krasnoludków" przygotowały dla niego album z wykonanymi pracami plastycznymi.

Dzielnicowy dzielnicowy z myszkowskiej komendy asp. Mariusz Bednarz przeprowadził prelekcję dla przedszkolaków w Przedszkolu nr 4 w Myszkowie na temat: "Bezpieczeństwo w szkole i na ulicy". W prelekcji uczestniczyło ponad 60 dzieci.

W ramach odbytych zajęć policjant omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przekazał informację jak prawidłowo poruszać się po ulicy. Mundurowy przeprowadził pokaz sprzętu policyjnego.

Dzieci doskonale przygotowały się na to spotkanie i wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Największym jednak zaskoczeniem dla dzielnicowego Bednarza było przekazanie dla niego prezentu od grupy Krasnoludków. Dzieci przygotowały wcześniej dla niego album z pracami plastycznymi o tematyce policyjnej. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *