Dzień Edukacji Narodowej z Policją
16 października 2018 r. | 11:34
0

W Zespole Szkól nr 1 w Myszkowie odbyła się akademia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej przypadającego 14 października. W uroczystości oprócz przedstawiciele straży pożarnej, wojska oraz samorządowców uczestniczył p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie podinsp. Michał Chola. Nie zabrakło odznaczeń, gratulacji oraz życzeń pod adresem grona pedagogicznego.

W Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie dyrekcji oraz młodzieży w wydarzeniu uczestniczył I Zastępca p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie podinsp. Michał Chola. Zastępca szefa myszkowskich policjantów złożył życzenia nauczycielom i podziękował za dotychczasową współpracę szczególnie z klasami mundurowymi, które uczestniczą w licznych działaniach i akcjach profilaktycznych organizowanych przez myszkowskich funkcjonariuszy. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po zakończeniu części artystycznej, wszyscy przemieścili się na plac szkolny, gdzie nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego obiektu sportowego przy Zespole Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego. Obchody Dnia Edukacji Narodowej w myszkowskiej "jedynce", zakończyły się przecięciem wstęgi przy nowo powstałych warsztatach samochodowych, które mają służyć uczniom do praktycznego zdobywania wiedzy. Oprawę artystyczną zapewnili uczniowie tej szkoły.

Wszystkim nauczycielom i pedagogom, którzy na co dzień współpracują z myszkowską Policją, z okazji Święta Edukacji Narodowej życzymy, samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym! /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *