fot. Magazyn Square
Frekwencja wyborcza: Mamy dane z godz. 17:00
04 listopada 2018 r. | 13:14
8

Dziś w 38. gminach województwa śląskiego odbywa się druga tura wyborów samorządowych. W Myszkowie wybieracie nowego Burmistrza. Jak wygląda frekwencja wyborcza? Według danych z delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Częstochowie, frekwencja w Myszkowie na godz. 17:00 wyniosła 34,93 proc.

W porównaniu do pierwszej tury wyborów, frekwencja jest niższa o 5,98 proc.

PAWEŁ GĄSIORSKI
8 odpowiedzi na “Frekwencja wyborcza: Mamy dane z godz. 17:00”

 1. Aaa pisze:

  Jakieś wieści?

  2
  0
 2. Maciek pisze:

  Żak na Tak 🙂 2000 więcej od Pani Bauer

  3
  1
  • Maciek pisze:

   AKTUALIZACJA
   Znamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych w Myszkowie. Burmistrzem na trzecią kadencję został Włodzimierz Żak. W niedzielę, 4 listopada oddało na niego głosy 6561 mieszkańców (58,56 proc.), a na Urszulę Bauer zagłosowało 4642 myszkowian (41,44 proc.).

   Burmistrz wygrał z przewagą 1919 głosów.

   3
   1
 3. zak pisze:

  żak wygrał ostro

  3
  1
 4. Doris pisze:

  Raczej nie żak wygrał, tylko strach przed PIS

  2
  5
 5. Maciek pisze:

  Nie strach a bardziej Wolność i Realizm

  5
  2
 6. Mieszkaniec Myszkowa pisze:

  Największym przegranym tych wyborów jest “redaktor” tego portalu. Jego “profesjonalnie” prowadzone kampanie – wszystkie przegrane), rewelacyjne sondaże (wszystkie chybione), chęć kreowania rzeczywistości (brak wiedzy merytorycznej), żądza wywierania wpływu na ludzkie emocje (za cienki do takich gier)… Proponuję temu panu, żeby zadał sobie (niekoniecznie w trybie informacji publicznej) pytanie, czemu oprócz zarabiania na transferze sieciowym i wprowadzania zamętu taka stronka ma służyć, bo w mojej opinii z pracą dziennikarską nie ma ona nic wspólnego. Dziennikarzem szanowny panie (pisownia zamierzona) trzeba się urodzić, a warsztatu nauczyć. Proszę mi wierzyć, że nie wystarczy tutaj “matura i chęć szczera”?

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *