Google Street View
Jurajska dla Szpitala w Myszkowie
30 kwietnia 2020 r. | 09:43
0

Firma Jurajska aktywnie włącza się w akcję pomocową dla szpitali i organizuje dostawy wody do tych placówek, które realnie jej potrzebują. Naturalna Woda Mineralna Jurajska trafiła już do lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego w szpitalach w Myszkowie, Częstochowie, Zabrzu, Krakowie, Łodzi i Warszawie.

Woda Jurajska oraz inne produkty Grupy Hortex jak soki i mrożonki, docierają do wybranych szpitali w Polsce również w ramach ogólnopolskiej inicjatywy #WzywamyPosiłki. Dzięki tym prowadzonym wielotorowo działaniom, pracownicy służb medycznych mają zapewniony wygodny dostęp do doskonałej jakości wody o zrównoważonym i stabilnym składzie mineralnym.

Trwająca epidemia COVID-19 odbija się mocno na wielu dziedzinach życia. W szczególnie trudnej sytuacji zostały postawione służby medyczne, a tym samym zapotrzebowanie na różnego rodzaju pomoc wzrosła w szpitalach w ogromnym stopniu. Oprócz niezbędnego sprzętu, środków ochrony osobistej oraz dezynfekcyjnych, dla personelu służby zdrowia ważne jest również wsparcie w postaci żywności, wody, napojów. Jest ono wielkim ułatwieniem w czasie wielogodzinnych, wyczerpujących dyżurów.

W pomoc dla pracowników służby zdrowia zaangażowała się firma Jurajska, która dostarcza wodę dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników medycznych. – W tym wyjątkowym, trudnym czasie wiemy, jak ważne jest wsparcie dla tych, którzy z oddaniem każdego dnia stają w pierwszej linii walki z epidemią – mówi Jacek Bulski, Koordynator ds. Marketingu z firmy Jurajska. – Woda mineralna, o doskonałej jakości – to bez wątpienia artykuł pierwszej potrzeby. Jest po prostu niezbędna w tak ciężkiej, niezwykle wymagającej pracy. Widząc, jak duże jest zapotrzebowanie na taką pomoc, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu dostaw wody do wybranych szpitali.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *