MWM Brzesko
Jutro radni ustalą stawki opłat za śmieci!
01 lipca 2019 r. | 09:36
3

We wtorek 2 lipca w Urzędzie Miasta - w sali obrad - II piętro, odbędzie się sesja Rady Miasta w Myszkowie, podczas której radni ustalą stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Początek sesji o godz. 10:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Rady Miasta w Myszkowie Nr X/65/19 z dnia 24 czerwca 2019 roku w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty.
4. Zamknięcie obrad sesji.
3 odpowiedzi na “Jutro radni ustalą stawki opłat za śmieci!”

 1. alkotalko pisze:

  Jak to ustalą ? było 5 firm w ofertach przetargowych i pewnie będą chcieli wybrać najtańszą a to i tak będzie dużo więcej bo coś koło 17 zł. nie będzie niższej stawki bo takie ceny podyktował rynek. Większość miast doczekała się takich podwyżek 🙂

  2
  0
 2. Werty pisze:

  Żarek nikt nie przebije są najwyższe w Polsce opłaty za śmieci z 9zł na 14.50zł segregowane i z 16zł na 29zł niesegregowane to jest 80% podwyżki a firma wywozi za te same pieniądze co w roku poprzednim .

  0
  0
 3. kijem w szprychy pisze:

  Pensja minimalna skoczyła w GÓRĘ i śmieci podrożały o prawie 100 % Pęknę ze śmiechu. Prąd poszybował w górę jak samochody jeżdzą na ropę, której cena prawie się nie zmieniła, skacze tylko raz w górę raz w dół. Ale lipnie to wygląda.

  0
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *