policja.pl
Kolejny pijany zatrzymany. Postawiono mu cztery zarzuty
26 kwietnia 2022 r. | 10:31
1

Za jazdę "na podwójnym gazie", kierowanie gróźb karalnych i zniszczenie mienia odpowie 43-latek z Myszkowa. Mężczyzna został doprowadzony przed oblicze prokuratora, który podjął decyzję o zastosowaniu wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Grozi mu nawet 5 lat za kratami.

Do zatrzymania 43-letniego myszkowianina doszło w miniony piątek. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych z myszkowskiej drogówki po tym jak kierował swoim BMW w stanie nietrzeźwości. Jego badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych, śledczy przedstawili mu 4 zarzuty. Okazało się, że niedawno dwukrotnie groził pobiciem byłej partnerce i zniszczył mienie swojej sąsiadki powodując straty prawie 1 000 złotych.

Gdy wytrzeźwiał, został doprowadzony przed oblicze prokuratora, który zadecydował o zastosowaniu wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Zakazał mu też kontaktować się w jakikolwiek sposób oraz zbliżać się do byłej partnerki. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Kolejny pijany zatrzymany. Postawiono mu cztery zarzuty”

  1. Wojtek pisze:

    Robi nawalony goły koleś zakupy w sklepie – oblicze prokuratura.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *