Komunikat urzędu ws. koszy na śmieci
27 czerwca 2019 r. | 08:40
1

Urząd Miasta Myszków wydał komunikat dotyczący pojemników na odpady w związku z zakończeniem współpracy z firmą FCC Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu.

Szczegóły znajdziecie w komunikacie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że dnia 30 czerwca 2019 roku wygasa umowa z firmą FCC Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu na odbiór odpadów komunalnych, tym samym ww. firma odbierze z nieruchomości pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych, które są jej własnością.

Pojemniki własne mieszkańców, pojemniki dzierżawione od P.U.K. SANiKO Sp. z o. o. z siedzibą w Myszkowie oraz pojemniki należące do Gminy Myszków pozostają na nieruchomościach.

Gmina wyposaża nieruchomości w pojemniki stanowiące własność Gminy, w zamian za odebrane przez firmę FCC Polska Sp. z o.o.

Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o gromadzenie odpadów komunalnych po ostatnim opróżnieniu w miesiącu czerwcu br. do pojemników otrzymanych od Gminy oraz podpisanie stosownej umowy użyczenia, przedłożonej wraz z pojemnikami.

W sytuacji, gdy firma FCC Polska Sp. z o. o. odbierze pojemniki, a Gmina opóźni się z dostawą pojemników, zwracamy się z prośbą o gromadzenie odpadów w workach i umieszczenie ich w pojemnikach, po ich otrzymaniu.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przy kolejnej zmianie firmy odbierającej odpady, pojemniki nie będą wymieniane!

Gmina Myszków

 
Jedna odpowiedź do “Komunikat urzędu ws. koszy na śmieci”

  1. Ja pisze:

    A co mam zrobić ze śmieciami z kosza ostatnie opróżnianie było 18.06 a wiadomość o wymianie dostałem wczoraj

    0
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *