Dyżurny radny
10 sierpnia 2018 r. | 09:18
4

38-letni Robert Czerwik to dyżurny ruchu PKP oraz radny Rady Miasta w Myszkowie. Wspólnie z żoną posiada 5500 zł oszczędności. Nie posiada domu, ani mieszkania. Jest za to właścicielem lasu i dwóch pastwisk o łącznej wartości 50 000 zł.

Czerwik jako dyżurny ruchu w ubiegłym roku zarobił 51 769,21 zł. Do tego 500+ na kwotę 6000 zł i dieta radnego w wysokości 13 296 zł.

Robert Czerwik jest jednym z tych radnych, którzy nie odzywają się na sesjach. Przychodzi, podnosi rękę i kończy sesję.

Oświadczenie majątkowego radnego Czerwika możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Dyżurny radny”

 1. gabi pisze:

  Z tego wynika że jest to raczej bezradny niż radny ślizgający się na kasie zwykłego obywatela żyjący na jego koszt.

  4
  1
 2. Miś pisze:

  Dorobkiewicz, bez własnego zdania.

  4
  1
 3. smerfik pisze:

  Czy w Myszkowie nie ma ludzi do rządzenia? Przecież to tragedia jest jak ma się miasto rozwijać jak im pod deklem jakoś dziwnie pustkami świeci. Radzą. Pytanie nad czym. Nad dziurami w drogach ? Raczej nie bo ich przybywa? Nad mieszkaniami no też nie nad rewitalizacją tego starego placu PKP co Gierka pamięta też nie. Więc za co im płacimy?
  Jakiegoś znacznego postępu nie widać a burmistrz w spocie reklamowym mówi MAMY POWODY DO DUMY. Ten to se jaja robi z ludzi perfidnie prosto w twarz. Czy on wie co sie w mieści dzieje? Wydaje mi się że w dwóch kadencjach oszukał ludzi obiecanki cacanki którzy dali sie nabrać na słodką mowę jego.
  Wszystkim wciska kit byle stołek utrzymać aby nie wypaść z gry politycznej.
  Następny po nim EKONOM UNIJNY Zaczkowski pcha siedzisko swoje na stołeczek burmistrzowski, tak pozyskiwał środki że Poraj lada chwila komornik zlicytuje za długi teraz tu przychodzi dobić to co jeszcze zostało, bo robota się kończy w Poraju. Chce pozyskać środki wyrwać miasto pytanie z czego i jakim cudem a te środki pozyska jak w Poraju, strumieniem nie popłyneły a tym bardziej, że to koniec programów z Uni Eropejskiej. Jedynie teraz to można zobaczyć ile inne miasta wygarnęły kasy a Myszków przez takie rządy łapę kocią będzie lizać.
  Nowego rozdania środków nie widać wiec kolejne pytanie czym teraz zaświeci Zaczkowski w programie wyborczym bo ten temat się jakoś zdezaktualizował.
  Można jedynie powiedzieć CO TERAZ BĘDZIE.

  5
  1
 4. monty pisze:

  Czuje przez skórę żę zbliżające się wybory to będzie omłot jak Polska z Kolumbią na MŚ w piłce nożnej dla radnych bezradnych i władz miasta.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *