fot. Powiat Myszkowski
Kilkanaście tysięcy masek i kombinezony ochronne dla Szpitala w Myszkowie
14 kwietnia 2020 r. | 11:52
0
Do Szpitala Powiatowego w Myszkowie przed kilkoma dniami dotarły kolejne materiały z zakresu ochrony osobistej – kilkanaście tysięcy masek i kombinezony. Jest to wsparcie Powiatu Myszkowskiego, dzięki któremu personel placówki może zajmować się pacjentami minimalizując ryzyko zakażenia. Rada Powiatu w Myszkowie podjęła decyzję o przekazaniu wsparcia w wysokości 200 tys. zł.

Pandemia koronawirusa nadal trwa. Spodziewany szczyt zachorowań, jak podają specjaliści, nadal przed nami, dlatego każde wsparcie dla służb medycznych, które wykonują niezmiernie odpowiedzialną pracę, jest ogromnie ważne.

Obecnie Powiat Myszkowski zakupił dla Szpitala Powiatowego w Myszkowie 12 tysięcy wysokiej jakości masek o oznaczeniach: TL-M01, FFP2 oraz KN95 oraz 249 kombinezonów ochronnych.

Zarówno maski, jak i kombinezony ochronne są wyrobem specjalistycznym i cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, gwarantując wysoki poziom ochrony.

Warto dodać, że Szpital w Myszkowie otrzymał również wsparcie firmy z Częstochowy w postaci 100 przyłbic ochronnych. /Powiat Myszkowski/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *