zdjęcie poglądowe
Kolejny narkoman wpadł w Myszkowie!
08 października 2018 r. | 12:54
1

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 27-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna wpadł po krótkim pościgu. Za posiadanie narkotyków sprawą myszkowianina zajmie się prokurator i sąd.

Dzisiaj w nocy, podczas patrolu miasta policjanci z ogniwa patrolowo- interwencyjnego na ulicy Sienkiewicza zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy stali na środku drogi. Po zatrzymaniu radiowozu jeden z nich zaczął uciekać. Stróże prawa podjęli za nim pościg i po chwili mężczyzna wpadł w ręce mundurowych.W czasie legitymowania 27-latek był pobudzony i zachowywał się agresywnie wobec policjantów. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli przy nim susz koloru zielonego. 27-latek został zatrzymany. Był pijany. Jego badanie wykazało prawie 3 promile w organizmie. Wykonane przez mundurowych testy potwierdziły, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Kolejny narkoman wpadł w Myszkowie!”

 1. Zenujace dziennikarstwo pisze:

  Czy marihuana jest z konopiii? Na pewno nie z syntetycznych twardych narkotykow widocznych na zdjeciu.
  Tylko kompletny ignorant moze sie w ten sposob wypowiadac o konopii w 2018.
  Autor artykulu po raz kolejny ukazuje sie jako idiota ktory nie ma pojecia o czym pisze w ferworze lowienia taniej sensacji.
  To kpina z profesji dziennikarza.

  12
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *