fot. Internet
Miał 20 porcji dilerskich marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia!
25 lutego 2020 r. | 12:49
1

Policjanci z zespołu ds. nieletnich myszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zatrzymania doszło na w Postępie podczas kontroli pojazdu należącego do 22-latka. Policjanci zabezpieczyli 20 porcji dilerskich marihuany.

Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj policjanci z zespołu ds. nieletnich myszkowskiej komendy podczas patrolu postanowili skontrolować 22-latka, który siedział w zaparkowanym peugeocie przy stacji paliw w Lgocie Nadwarciu. Z uzyskanej informacji wynikało, że właśnie w tej osobówce należącej do 22-latka znajdują się narkotyki. W trakcie przeprowadzonej kontroli mężczyzny i pojazdu 22-latek dobrowolnie wydał policjantom papierową torbę z zawartością zielonego suszu. Mężczyzna przyznał, że to jego własność. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wskazało, że zabezpieczony susz, to marihuana, z której można było przygotować 20 porcji dilerskich. Zatrzymanemu mieszkańcowi gminy Koziegłowy przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 3 lat więzienia. /KPP w Myszkowie/
Jedna odpowiedź do “Miał 20 porcji dilerskich marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia!”

  1. Eryk pisze:

    No brawo. Teraz czuję się bezpieczny. Najwyżej mnie okradną lub pobiją, albo nożem na mieście oberwę. Ważne, że policja ma zajęcie.

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *