Oceń radnego: Jacek Trynda najgorszy!
13 stycznia 2019 r. | 13:13
2

608 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Magdalena Balwierz, najsłabszy był Jacek Trynda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jacek Trynda najgorszy!”

 1. NieBył Na SesjiMiastaToMuDowalili pisze:

  Nie był na sesji, przez co upadł projekt żakowskich głupkowatych pomysłów na światowickie gnojniki to mu dowalili.
  Zwoła się sesje nadzwyczajną i gnojniki powstaną, Czyli 15 mln się przepierdoli.

  5
  0
 2. Baku pisze:

  Ale na sesji 18.01. jest już jako radny nie/zależny – jak to się stało.??? Kolejne działanie pod dyktando (….) by poprawić wizerunek.???

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *