Sondaż wyborczy na Burmistrza Miasta Myszkowa
26 października 2018 r. | 12:54
16

Za dziewięć dni druga tura wyborów samorządowych, w których wybierzecie nowego Burmistrza Miasta Myszkowa. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na Burmistrza? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie dwoje kandydatów: Urszulę Bauer i Włodzimierza Żaka.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej pod "oceń radnego". Sondaż potrwa do poniedziałku 29 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na Burmistrza?
329 votes16 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Burmistrza Miasta Myszkowa”

 1. Miś pisze:

  Głosujemy na Panią Bauer bo:
  – mądra ,
  – operatywna,
  – dba o ludzi,
  – ma większe szanse pozyskać pieniądze dla Myszkowa,
  Teraz Myszków jest bardzo zaniedbany : lampy pordzewiały i ledwo stoją , wiadukt niedługo się zarwie, bardzo dużo dziurawych ulic itp,. Remiza OSP w Nowej Wsi zamiast tynku przyozdobiona została olbrzymim banerem kandydata Żaka. Przecież nie wolo wisieć na budynkach użyteczności publicznej czy Burmistrzowi wolno więcej?

  26
  25
  • Max pisze:

   No czy mądra… niegrzecznie byłoby oceniać Kuratora,
   operatywna – z pewnością dla kariery zrobi wszystko,
   dba o ludzi – szczerze wątpię o niektórych na pewno,
   przykład z latarniami mocno nie trafiony – gdyż pod obliczem (nielegalnie z przekazów medialnych) zawieszonych na wiadukcie banerów – latarnia się poddała.
   Dla jasności nie przepadam za politykami zarówno z lewa jak i z prawa, ale zawsze chodzę na wybory 🙂
   wybór rzeczywiście mocno trudny w Myszkowie – ale nie dajmy się zmanipulować/.

   35
   7
 2. Myszkowianin pisze:

  I Bauer z pisu to zmieni ha dobre jeszcze troche to bedziecie calowac ksiezy po stopach

  21
  16
 3. Pat_ka pisze:

  Pani Bauer to dobry wybór. Non stop gadajå że Żak zły a brną w to zło. Jest szansa to ją wykorzystać.

  18
  9
  • Max pisze:

   Wkurza mnie że Pani Bauer to Pani ale Burmistrz to już Żak. A co do wykorzystać … to “Demokracja się kończy jeżeli Naród zostaje przekupiony swoimi własnymi pieniędzmi” – cyt. W. Churchil,
   Jako mieszkańcy nie powinniśmy dopuszczać myśli że wybór któregokolwiek kandydata ma wpływ na pozyskanie środków – to znowu jest manipulacja P. Morawieckiego ….tego “od Miski Ryżu”.

   14
   10
 4. smy pisze:

  Bauer -kobieta z PiS partii która najbardziej nie szanuje kobiet . Partii która nie wspiera in vitro . Gardzi niepełnosprawnymi. Za to uwielbia obsadzać swoich na stanowiskach bez względu na kwalifikacje .Partii która wydaje miliony na kler i Rydzyka. Partii która łamie konstytucje .Partii która wg własnego widzimisie głosuje w nocy ustawy (ostatni przykład wolnego dnia 12 listopada) .Jako kurator dała się poznać nie jednemu i nie jest to z pewnością ciepła i empatyczna osoba. Za to dla kariery zrobi wszystko i w Myszkowie będzie rządziła marionetka PIS .W większych miastach społeczeństwo budzi się z letargu i nie oddaje głosów na PIS .PIS zawłaszcza wszystko co tylko może. Jeżeli nie chcemy większego kolesiostwa i nagród dla swoich to tylko nie Bauer. Tylko w małych miasteczkach z małą świadomością to się udaje. Mam nadzieje że Myszkowianie nie są zacofani i podejmą decyzję by zagłosować na obecnego burmistrza. Dla mnie obecny też nie jest z partii za którą nie przepadam ale jeżeli juz tak się stało trzeba wybrać “mniejsze zło” .

  34
  10
 5. Roman pisze:

  PANI BAUER MA TROCHĘ ZA PAZURAMI !
  .Była pracownica śląskiej oświaty zdradza kulisy afery ze ściganiem za czarny strój

  https://natemat.pl/201225,jestem-pelna-obaw-mowi-byla-pracownica-kuratorium-ktore-ma-osadzic-nauczycielki-za-udzial-w-czarnym-protescie?fbclid=IwAR3DzkdPpxXtBRilw26NSbRkOzyY7oXT6-kTnOTS9OYByU7kj_MuR-Xaagw

  Cytat z artykułu “Katowickie kuratorium to ostoja prawicy. Obecna śląska kurator mgr. Urszula Bauer wcześniej była wizytatorem kuratorium w Częstochowie. Spotykałam się z nią. Jest oschła, apodyktyczna, antypatyczna, zasadnicza. Ocenia ludzi nie po kompetencjach, tylko po głębokim patrzeniu im w oczy. “

  25
  5
  • anty-bolo pisze:

   Ciekawy jestem który z tych krytyków pisowców zrezygnował z 500 +na dzieci, zrezygnował z niższych podatków, zrezygnował z podwyższonych emerytur ( nie o 2 czy 5 zł a takie były za PO ale 50 zł czy nawet więcej ) itp itd. Hipokryzja panuje w tym Narodzie kompletna. To mówi inteligencja która uważa się za sympatyków PO, partii aferzystów, różnych przekrętów i złodziei.

   12
   5
   • Maciek pisze:

    Ciekawe kto z pisu powie ile zarobi na Programie Termomodernizacji poczytajcie o ustawie i jej rozliczeniach , wyprowadzeniu i przekształceniu Lotosu , Likwidacji kopalń i zamierzanej spółce rolniczej ! Za każde 500+ 100+ mieszkanie + i inne ++++ zapłacą wszyscy . A już niedługo się okaże ile rodzin straci świadczenia po nowym roku . Ile teraz rzeczy nie jest uwzględnione w zwrocie vatu ? ile było ? Uszczelnienie Vatu bardzo piękna sprawa tylko ,że dostali po pupie również uczciwi przedsiębiorcy za co podziękowali Pis w większych miastach . Także szarzy ludzie z miast którzy kupują mięso z Niemczech bo polski rząd wszystko wypycha za granicę . Owoce , Mięso , Prod. Mleczne . na wsiach ludziom nie zależny bo oni radują się czasami solidarnością społeczną wymianą itp . Ludzie z większych miast rozliczają powoli rząd !

    8
    7
 6. Max pisze:

  Hipokryzja…. chciałbym zapytać jakie podatki zostały obniżone? może cena benzyny, wody lub energii elektrycznej została obniżona – jak się to ma do podwyżki emerytur o 50zł – tu nie trzeba być miłośnikiem PO żeby zobaczyć że płacimy za to wszyscy. A 500 + czy to jest recepta na dobrobyt w Kraju?? rozbudowanie takiego socjalu spowoduję powtórkę z Grecji lub Francji(ich akurat na to stać) kto za to wszystko zapłaci ??? Uczciwy Obywatel tyra za 3000 brutto i na rękę otrzymuje nie całe 2100 i dodatkowo ZUS pracodawcy – zamiast dać realne ulgi pracownikom wspieramy systemowe bezrobocie i życie na socjalu przyszłych pokoleń – i gdzie tu hipokryzja w krytykowaniu PISu – PiS należy pochwalić za doskonały pijar i podzielenie tak społeczeństwa okradanego zawsze przez wszystkie siły polityczne i przekonanie większości że wszyscy to złodzieje tylko nie oni. Więcej dystansu do tego co słyszymy w mediach – Komunizm, faszyzm, stalinizm i inne formy indoktrynacji kiedyś się zaczęły od małych ludzi…..

  8
  6
  • Ewa pisze:

   Jaki dyrektor, taka szkoła. P. Dyrektor teraz pewnie modli się, żeby Żak wygrał, żeby stanowisko dyrektora zachować. Dalej będzie d reczyc dzieci, nauczycieli i rodziców. Kuratorium i organ prowadzący będą udawać, że nic się nie dzieje.

   2
   5
 7. fujara pisze:

  Wyp. burmiszcza na zbity p…

  7
  8
 8. Pracownik Urzędu pisze:

  Następna z listy ” Mierny , bierny ale wierny” resztę oceńcie sami .

  5
  7
 9. Aaa pisze:

  Może ona o tym fakcie nie wie? Mam dziecko w tej szkole i dowiedziałem się o zajściu z tego portalu. Szkoła milczy. Widać nie ma problemu.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *