To nie żart. Dworzec PKP w Myszkowie powalczy o tytuł “Dworca Roku”
14 października 2021 r. | 11:21
0

Wrocław Główny, Cieszyn, Myszków, Oświęcim, Skawina, Wolsztyn, Oborniki Śląskie, Nowy Sącz, Radymno czy może Ustka? – który obiekt z finałowej dziesiątki zostanie zwycięzcą IV edycji konkursu „Dworzec Roku”?

IV edycja ogólnopolskiego konkursu „Dworzec Roku” zbliża się do finału. Dopuszczając dany dworzec do ostatecznych zmagań o laur zwycięstwa, eksperci badali m.in. poziom czystości, dostępność peronów, jakość zapowiedzi stacyjnych, czytelność i aktualność informacji pasażerskiej, dogodne przesiadki na komunikację miejską, dostępność parkingów i miejsc typu „Kiss&Ride”, „Bike&Ride”, atrakcyjność architektury budynku, design itd. Ostateczna decyzja należy do internautów – to właśnie oni w głosowaniu wskażą laureata nagrody publiczności w konkursie „Dworzec Roku 2021”.

Finałowa dziesiątka pokazuje doskonale, że wśród najlepszych dworców kolejowych znajdują się bardzo duże obiekty takie jak Wrocław Główny oraz małe dworce jak Radymno. O zwycięstwie zdecydują m.in. internauci – podkreśla dr Jakub Majewski, prezes Fundacji ProKolej, współorganizator konkursu. – W poprzednich edycjach oddano ponad 20 tys. głosów. To najlepszy dowód na to, że dla społeczeństwa ich stan nie jest obojętny.

Finałowa dziesiątka walcząca o tytuł „Dworca Roku 2021” to: Wrocław Główny, Cieszyn, Myszków, Oświęcim, Skawina, Wolsztyn, Oborniki Śląskie, Nowy Sącz, Radymno, Ustka. Spośród tych obiektów zostanie wyłoniony zwycięzca i laureat nagrody publiczności. Internetowe głosowanie trwać będzie od 11.10 do 7.11.2021 r. na stronie
https://dworzec-roku.pl/glosowanie/etap-3/.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *