To on jest współodpowiedzialny za sytuację w Myszkowie!
19 września 2018 r. | 11:50
5

To że w Myszkowie dzieje się źle, to nie tylko wina Burmistrza. Burmistrz od zarządzania ma ludzi. Jednym z nich jest sekretarz, który w mojej ocenie jest bardzo niekompetentny. Chodzi o Sławomira Matyję. Człowiek Żaka otrzymuje rocznie ponad 100 000 zł za pracę. Tylko jaką pracę?

Matyja to 59-latek, sekretarz miasta, od wielu lat samorządowiec. To on jest współwinny sytuacji w Myszkowie. Posiada 15 tys. zł oszczędności, ma dom i mieszkanie warte łącznie blisko 840 tys. zł. Do tego gospodarstwo za 200 000 zł. Za pracę w urzędzie dostaje blisko 101 tys. zł. Jeszcze raz zapytam, za co?

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “To on jest współodpowiedzialny za sytuację w Myszkowie!”

 1. Kozłowski pisze:

  Bardzo gburowaty facet. Nowy burmistrz musi poszukać sobie kogoś na poziomie a nie kogoś takiego. Nie chcą go nawet u niego na wsi.

  22
  3
 2. Myszkowianka pisze:

  Panie Redaktorze, skoro lubi Pan przeglądać oświadczenia majątkowe radnych, sugeruję złożyć oświadczenia majątkowe małżeństwa radnych. Pozdrawiam

  4
  0
 3. Antonisz pisze:

  Oby szybko był ktoś nowy i młodszy od matyja

  6
  3
 4. Tede pisze:

  Bardzo porządny, uczciwy i dobry człowiek. A Pan redaktor zazdrości że ktoś w wieku prawie 60 lat dorobił się działki i domu ? Na podstawie oświadczenia majątkowego ocenia Pan kompetencje ? He he he

  2
  3
 5. miki pisze:

  ONI WSZYSCY W TYM UM są uczciwi buauahahaha UCZCIWOŚĆ BIJE Z MILI .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *