Trwa zbiórka dla szpitali w Myszkowie i Zawierciu
02 kwietnia 2020 r. | 11:53
0

W sytuacji rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa COVID-19 fundacja "Kropla Szczęścia" włącza się do działań ratujących zdrowie i nierzadko życie osób zakażonych tym wirusem.

Z dniem dzisiejszym uruchamiamy zbiórkę celem zakupu respiratora, który w przebiegu choroby przy ostrej niewydolności oddechowej ratuje życie, jest też sprzętem niezbędnym w funkcjonowaniu każdego szpitala. Czas oczekiwania na taki respirator to obecnie kilka tygodni.

W tym czasie z Waszą pomocą chcemy zebrać środki pieniężne na jego zakup. Wśród niezbędnych rzeczy dla każdej placówki leczniczej w obecnej sytuacji są również środki ochrony indywidualnej personelu szpitalnego, czyli: rękawiczki, okulary, certyfikowane maseczki, przyłbice, środki dezynfekujące, chemia, kombinezony. Są to rzeczy, które z Waszym wsparciem i zaangażowaniem możemy zakupić natychmiast. Potrzebne środki pieniężne to 100.000 zł, z czego zakup respiratora wynosi 57.000 zł. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na zakup w/w środków ochrony indywidualnej personelu medycznego i przekazane do szpitali w naszym okręgu, Myszków - Zawiercie.

Wpłat można dokonywać na specjalnie w tym celu utworzone konto: 57 1050 1142 1000 0090 8045 2130
Tytuł przelewu: respirator
lub wpłaty na www.zrzutka.pl/evg55k
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *