Wypadek w Myszkowie. Dwie osoby zabrane przez LPR do szpitala!
10 maja 2021 r. | 13:29
2

Wczoraj policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Leśnej z ulicą Piłsudskiego w Myszkowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby ranne zostały przetransportowane śmigłowcem do szpitala. Przyczyną tego groźnego wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Wczoraj, około godziny 19.30 w rejonie skrzyżowania ulicy Leśnej z Piłsudskiego w Myszkowie, z tej przyczyny doszło do poważnego wypadku. Na miejscu ustalono, że 19-letni kierujący samochodem marki Renault Megane, jadąc ulicą Leśną w kierunku ulicy Piłsudskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Ford Fusion, którym kierowała 49-latka. Kobieta i 15-letnia pasażerka renault ucierpiały i z obrażeniami ciała śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostały przetransportowane do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut droga w tym miejscu była zablokowana. /KPP w Myszkowie/
2 odpowiedzi na “Wypadek w Myszkowie. Dwie osoby zabrane przez LPR do szpitala!”

 1. Pies pisze:

  Szkoda, że rannym nie można było udzielić pomocy w szpitalu po drugiej stronie ulicy, ale komu się śpieszy za to sobie polatali helikopterem. Osoba bez znajomości zostanie winna wg pomilicjantów i swądziów myszkowskich.

  3
  0
 2. Michał pisze:

  Czy wiadomo co z rannymi? Jaki jest ich stan?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *