fot. UM Myszków
Za nami XIV Gala “Promotor Myszkowa”
27 lutego 2019 r. | 12:30
1

Urząd Miasta Myszkowa rozdał nagrody w XIV edycji Gali "Promotor Myszkowa". Statuetki zostały rozdane w pięciu kategoriach.

Laureaci XIV Gali Promotor Myszkowa:

Kategoria Przedsiębiorstwo
Promotor
Księgarnia „Misia” Michalina i Henryk Kaźmierczak - rodzinna firma, na rynku od ponad 25 lat,
PPHU Jola-Moda s.c. Jolanta Zięba - salon sukien ślubnych, komunijnych i wizytowych, od ponad ćwierć wieku na myszkowskim rynku,
PPH ROTEX Grażyna i Dariusz Krawczykowie - firma zaczynała od elementów metaloplastyki, dziś specjalizuje się w zewnętrznych i wewnętrznych balustradach. Jak powiedzieli nam właściciele firmy, planowana jest dalsza rozbudowa zakładu.

Kategoria Kultura
Wyróżnienia
Zespół Grejpfrut - młodzieżowy zespół muzyczny, ludzie z pasją,
Julia Kwiatkowska - talent ziemi myszkowskiej, której pasją jest muzyka, swoim występem rozpoczęła XIV Galę Promotor Myszkowa.

Promotor Myszkowa
Maria Wosik - Promotor za całokształt pracy, kobieta instytucja kultury, poetka i malarka, wychowawczyni wielu pokoleń, którym zaszczepiła pasję malarstwa.

Kategoria Sport
Wyróżnienia
Oliwier Szot - bokser, mistrz Polski Juniorów, młody, zdolny z pasją,
Jarosław Lech - zawodnik, pasjonat sztuk walki, który swoje umiejętności w doskonały sposób przekazuje młodym zawodnikom.

Promotor Myszkowa
Krzysztof Szot - bokser, od niedawna trener kadry narodowej kadetów, uczeń Henryka Średnickiego, zawodnik i wychowawca.

Kategoria Entuzjasta Myszkowski
Wyróżnienie
Mariola Sytniewska - osoba, która zawsze śpieszy z pomocą, skupiając wokół siebie ludzi dobrej woli.

Promotor Myszkowa
Marta Filas i Mirosława Kita - to od nich zaczęła się cała pomoc dla dzieci z niepełnosprawnością. Stworzyły sekcję „W stronę marzeń”, mając chore dzieci, chciały i zrobiły piękną rzecz dla dzieci z nie tylko z naszego miasta i ich rodziców,
Łukasz Lasocki - entuzjasta, przyjaciel maluchów, twórca dziecięcej drużyny pożarniczej. Oprócz wiedzy uwrażliwia najmłodszych na krzywdy innych.

Kategoria Mecenas Kultury
Promotor
Sokpol Sp. z o.o. - Silvia i Roman Sobczyk to właściciele firmy, którzy są wrażliwi na każdą dobrą inicjatywę w mieście, wspierając wydarzenia kulturalne i akcje społeczne.
Jedna odpowiedź do “Za nami XIV Gala “Promotor Myszkowa””

  1. wyborca pisze:

    Zobaczcie Państwo z kim Pan burmistrz Żak trzyma – zaprosił Buzka , tego Buzka , który był TW o pseudonimie “KAROL”. Czy Burmistrz o tym nie wie?

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *