zdjęcie poglądowe
Marihuana, amfetamina i BMW. Wpadli w Myszkowie
24 maja 2022 r. | 08:46
0

Nawet 3 lata za kratami mogą spędzić dwaj mieszkańcy Sosnowca, którzy posiadali narkotyki. 37-latek prawdopodobnie prowadził też pojazd pod wpływem narkotyków, za co grozi kara do 2 lat więzienia.

W piątek przed północą policjanci z myszkowskiej komendy, podczas patrolu w Myszkowie, zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Za kierownicą pojazdu siedział 37-latek, a na miejscu pasażera 29-latek. W trakcie kontroli mundurowi zauważyli, że obaj mężczyźni są wyraźnie pobudzeni i zdenerwowani sytuacją.

Podczas dalszych czynności na jaw wyszedł powód zachowania obu mężczyzn podczas kontroli. Wstępne badanie wykazało, że 37-letni kierowca jest pod działaniem narkotyków. W związku z tym pobrano mu krew do dalszych badań. Jeżeli potwierdzą one wstępne ustalenia, mężczyznę czekają kolejne kłopoty, bowiem w jego plecaku mundurowi odnaleźli plastikowe pudełko z zawartością marihuany. Natomiast 29-letni pasażer posiadał przy sobie amfetaminę. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mieszkańcy Sosnowca usłyszeli już zarzuty. /KPP w Myszkowie/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.