Mieszkańcy ulicy Ciasnej pozdrawiają Burmistrza
19 lipca 2018 r. | 13:11
11

Jeden z Mieszkańców ulicy Ciasnej w Myszkowie przesłał mi zdjęcia jego ulicy po deszczu. Nie dość, że nie ma tam asfaltu, to są ogromne dziury, w których trudno nie zauważyć kałuży...

Burmistrzu, może warto zainteresować się tą ulicą?

PAWEŁ GĄSIORSKI
11 odpowiedzi na “Mieszkańcy ulicy Ciasnej pozdrawiają Burmistrza”

 1. miro pisze:

  a burmistzunio ogłosił przetarg na remont dróg gruntowych o powierzchni ok 3500 m2 na drogach o długości 62 km.
  Te dziury na tej ulicy mają 3500 m2 chyba a reszta dróg z dziurami co znimi będzie ? Ale jaja

  4
  1
 2. Zdzisiek pisze:

  A może wystarczy już ładowania inwestycji w Pohulankę i Mrzygłód i zajęcie się też innymi dzielnicami? Są grosze ulice w Myszkowie niż ulica Ciasna!!!

  5
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Panie Zdziśku, jakie ładowanie inwestycji w Mrzygłód?. Zapraszam do Naszej Dzielnicy. Naocznie przekona się Pan jak wygląda Mrzygłód po 8-letnich rządach “obywatelskiej” ekipy (choć zaniedbania są dużo, dużo starsze). Pozdrawiam

   1
   0
   • Zdzisiek pisze:

    Szanowny Mieszkańcu, już wyjaśniam jakie? Traugutta (wraz z chodnikami), Królowej Jadwigi (wraz z chodnikami), Poniatowskiego (wraz z chodnikiem), Orlik, Plac Sportowy, Nierada, Koronacyjna, Włodowska, termomodernizacja szkoły. To mało?

    2
    0
 3. anonim pisze:

  zapraszam na Rolniczą

  4
  0
 4. Kozłowski pisze:

  Takich dróg jest znacznie więcej w całym Myszkowie. To są zaniedbania przez lata, a Żak obiecywał że to poprawi. I co? Gucio!

  2
  0
 5. miro pisze:

  Robi tam gdzie moze liczyc na głosy i licząc że się uda omamić mieszkańców. To jest cwany LYYYYYYS

  1
  1
 6. Patryk pisze:

  Droga Emilio a co takiego zostało ,aż zrobione na Ciszówce? Przelicz to wszystko na 8 lat.Ty jeszcze chcesz dać więcej czasu tak to możemy każdemu dawać czas w nieskończoność.Budowa drogi Jedwabnej to nie ten burmistrz.A pamiętaj to był najlepszy czas na środki unijne.Ale to już był…….i się nie wróci ten czas ten okres.Nie wspomnę o centrum naszego miasta tam to sie nic ,,dobrego,, nie robi .A o pustce w kasie no trudno jak sobie on czy inny prezes czy właściciel nie radzi to się go zmienia takie jest życie na całym świecie .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *