Myszków zapłacił milionowe odsetki!
23 lipca 2018 r. | 12:45
6

Ponad 4,2 mln zł Myszków zapłacił w ostatnich siedmiu latach odsetek z tytułu zaciągniętych kredytów, pożyczek i obligacji. Największe odsetki Myszków zapłacił w 2014 roku – ponad  675 tys. zł.

Poniżej przedstawiam informację z gminy, która do dziś nie ujrzała nigdy światła dziennego.

PAWEŁ GĄSIORSKI
6 odpowiedzi na “Myszków zapłacił milionowe odsetki!”

 1. anonim pisze:

  to same odsetki a ile jeszcze kredytów nabral!!!!

  5
  1
 2. miro pisze:

  Pytanie
  Dlaczego pan burmistrz przez 8 lat kadencji nie wykorzystał środków z Unii ? Tyle okazji od 2008 r gdzie środki płynęły szerokim strumieniem na wszystko rewitalizacja,remonty dróg, przydomowe oczyszczalnie ścieków, budowe mieszkań socjalnych itd EKONOM podobno gdzie on szkołę kończył ?
  Wszystko wykonuje z własnych środków i zaciąga kredyty . To chyba nieudacznik jakiś.

  3
  3
  • Robert pisze:

   Podobno burmistrz tylko na rowerze pedałuje a żona mu powiedziała żeby nic nie brał z unii a tylko pedałuje rowerem po unii i taki z niego ekonomista a po co mu jeszcze tyle kredytów jak nawet dróg nie ma osiedlowych utwardzonych trzeba go pogonić do domu i na rowerek wcienąć oj ten burmistrz to porażka trzeba zmiany

   4
   1
 3. wyborca pisze:

  Głosowanie na kogoś kto się nie sprawdził to utopia. Za te pourywane samochody za ten bajzel w centrum miasta gdzie wszyscy mają rynki jak należy a to wygląda jakby akumpant tyle co miasto opuścił w 45 roku.

  4
  1
 4. Jarek pisze:

  A nawet może lepiej żę nie robił centrum bo jak to miałoby wyglądać jak według mniemania burmistrza reprezentacyjna ul. 3 maja UCHROŃ NAS BOŻE I UWOLNIJ od tego sposobu myślenia i rządzenia.
  Czas się pakować chyba 🙂

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *