Nie będzie remontu ul. Rolniczej, Klonowej i Sadowej w Myszkowie!
11 maja 2018 r. | 07:38
2

Wczoraj w Urzędzie Miasta Myszków odbyła się sesja Rady Miasta w Myszkowie. Zaczęło się od dyskusji nad porządkiem obrad. Opozycja w osobie radnego Adama Zaczkowskiego próbowała storpedować pomysł rozbudowy przedszkola nr 2 w Myszkowie. Radni z opozycji głosowali przeciw zmianom w budżecie, argumentując to tym, że nie są przeciw dzieciom, ale marnotrawieniu pieniędzy związanych z nieoszacowaniem przez urzędników kosztorysu oraz są przeciwni zabieraniu pieniędzy z remontu dróg.

Gmina miała zabezpieczony na ten cel ok. 400 000 zł. Po zmianach w budżecie, jest to już kwota 1,8 mln zł. Pieniądze zostały ściągnięte z remontu ul. Rolniczej, Klonowej i Sadowej, którego w tej kadencji Burmistrza Włodzimierza Żaka na pewno nie będzie.

Doskonały komentarz do całej sytuacji dała Katarzyna Kieras z gazety "Demokratyczna". - Wydawało mi się, że radni głosujący nad projektem uchwały mają pełną wiedzę skąd potrzeba takiej inwestycji, że np. 100 rodziców podpisało wniosek o konieczności rozbudowy przedszkola. Pytam, ponieważ tym sposobem na kolejne lata, odsunęliście Państwo w czasie inwestycje, na które mieszkańcy czekają dekadami!

Wszystkie uchwały wczorajszej sesji przeszły większością głosów.

Materiał wideo z dyskusji m.in. w tym temacie oraz sprawozdanie międzysesyjne z działalności Burmistrza możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Sprawozdanie międzysesyjne z działalności Burmistrza Myszkowa

Gepostet von Życie Myszkowa am Donnerstag, 10. Mai 2018

Interpelacje i wnioski radnych

Gepostet von Życie Myszkowa am Donnerstag, 10. Mai 2018
2 odpowiedzi na “Nie będzie remontu ul. Rolniczej, Klonowej i Sadowej w Myszkowie!”

 1. KWS pisze:

  Czyli przedszkole kosztem dróg?

  2
  0
 2. WIkror Gniewski pisze:

  Posłuchaj sobie drugie wideo tam wszystko jest opowiedziane. Swoją drogą super pomysł na taki portal.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *