Nie będzie w tym roku budżetu obywatelskiego w Myszkowie
06 lipca 2020 r. | 11:22
0

Nie będzie w tym roku budżetu obywatelskiego. Wszystko przez brak pieniędzy. Specjalny komunikat w tej sprawie, który został opublikowany przez Urząd Miasta w Myszkowie, znajdziecie poniżej.

Szanowni Państwo,

Od marca borykamy się z perturbacjami jakie wywołuje w realizacji naszych zamierzeń Pandemia COVID 19. Rzutuje ona negatywnie na sposób kontaktowania się, zakłóca terminy - wywołuje konieczność zmiany pierwotnych planów.

W związku z tym zamierzony harmonogram realizacji budżetu partycypacyjnego został zakłócony. Wobec licznych zaleceń Ministra Zdrowia uniemożliwiono nam realizację kolejnych punktów harmonogramu. Oznacza to, że w tym roku nie mogąc przeprowadzić konsultacji, prezentacji wniosków i ich omawiania, nie będziemy mogli dokonać procedury VI edycji budżetu partycypacyjnego.

W chwili obecnej problemy uczestników procesów gospodarczych rzutują dodatkowo na zmniejszenie możliwości finansowych naszego budżetu co mimo, iż nie jest podstawową przyczyną braku możliwości realizacji budżetu obywatelskiego, to jednak dodatkowo ją pogłębia.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *