Nowa powieść myszkowianina – “ERNA – Nieplanowana przygoda”
12 czerwca 2020 r. | 12:17
0

Tajemnica, szybka akcja, dużo humoru, sekretne miejsca i bohaterowie, którym z każdą kolejną przewracaną kartką zazdrościmy przygód. Tak w skrócie można opisać książkę "ERNA - Nieplanowana przygoda" - powieść przygodową adresowaną do młodszych czytelników, która miała premierę 22 maja 2020.

Dziesięcioletni Viktor i jego młodszy brat Tim prowadzą wyjątkowo spokojne życie. Mieszkają w nowojorskiej kamienicy razem z ukochaną ciotką Matyldą. Któregoś dnia tajemniczy mężczyźni włamują się do ich domu. Od tego momentu wszystko się zmienia, chłopcy muszą sami wyruszyć w podróż na drugi koniec świata, do dziadków, o których istnieniu właśnie się dowiedzieli. Zanim jednak uda im się dostać do nowego domu, będą zmuszeni zmierzyć się z wysłannikami pradawnego zakonu, którzy nie wiadomo czemu, depczą im po piętach. Aby dotrzeć do najbliższych, dobrze wychowani chłopcy będą musieli okazać odrobinę nieposłuszeństwa i ujawnić, na co ich stać...

Autor książki Rafał Bulski urodził się 24 lipca 1981 roku w Myszkowie. Jest absolwentem prawa Uniwersytetu Śląskiego, ukończył z wyróżnieniem MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Do napisania powieści nakłonił go starszy syn, który wolał, aby tata wieczorem opowiadał mu historie wymyślone przez siebie, niż czytał książki. Pasjonuje się historią, legendami i podaniami, starymi zamkami i tajemniczymi miejscami. Wszystkie te fascynacje trafiły do niniejszej książki.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *