fot. Koleje Śląskie
Nowy rozkład Kolei Śląskich
12 czerwca 2018 r. | 10:43
1

Od niedzieli obowiązuje nowy rozkład jazdy Kolei Śląskich. Zmiany wynikają z konieczności dostosowania się do prac remontowo-modernizacyjnych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Remonty nie ominą także linii S1 (Gliwice – Katowice – Częstochowa). Na okres wakacyjny PKP PLK zaplanowała prace przygotowawcze i wyładunki materiałów do przyszłej modernizacji odcinka Zawiercie – Częstochowa.

Z tego względu pojedyncze kursy zostaną skrócone do stacji Korwinów. Od 10 czerwca do 31 sierpnia nie będzie też kursować pociąg przyspieszony Biegański. Z kolei od 12 czerwca do 11 lipca zamknięty zostanie jeden tor pomiędzy Zabrzem a Gliwicami, przez co pociąg wyjeżdżający z Katowic o godz. 17:43 dojedzie tylko Zabrza.

Drobne zmiany w godzinach odjazdów poszczególnych pociągów mogą zajść również na liniach nieobjętych remontami. Szczegółowy rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej Kolei Śląskich. W przypadku pytań można również dzwonić na infolinię przewoźnika, pod numer +48 727 030 030.
Jedna odpowiedź do “Nowy rozkład Kolei Śląskich”

  1. anonim pisze:

    kiedy obniza ceny biletow????

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *