screen ze spotu o Myszkowie - yt
Nowy spot promujący Myszków. Jak Wam się podoba?
12 lipca 2018 r. | 13:17
13

Urząd Miasta Myszków opublikował nowy spot promujący miasto Myszków. Sport trwa 243 sekundy i w mojej ocenie jest bardzo przeciętny. Ani lektor, ani obraz nie zachęca do odwiedzenia Myszkowa. Być może jestem zbyt wymagający, ale sami możecie ocenić "dzieło" opublikowane przez Urząd.

Nie znam jeszcze kosztów tego spotu, ale jak tylko się dowiem, natychmiast opublikę tę informację.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 
13 odpowiedzi na “Nowy spot promujący Myszków. Jak Wam się podoba?”

 1. anonim pisze:

  żenada!

  7
  8
 2. Aśka pisze:

  jaki burmistrz taka reklama to chyba proste… Ile za to wzięli?

  5
  8
 3. Kozłowski pisze:

  Przestańcie narzekać. Bardzo fajny spot, może rzeczywiście ten lektor mógłby mieć bardziej telewizyjny głos. Na pewno gmina wydała na niego nie więcej niż 2000 zł. Więc nie narzekajcie.

  8
  2
 4. Emilia pisze:

  Bo najbardziej psioczą Ci którzy nic nie robią, są tylko nocowaczami lub pobieraczami rent, zasiłków lub dodatków socjalnych. Nie chce im się ,biegać, wyjść na spacer, iść na ryby czy zwyczajnie się spotkać ze znajomymi. Spot świetny, na pewno najlepszy z wszystkich dotychczasowych i cieszę się że jest to zrobione na tak wysokim poziomie. Sporo. Umowa jeszcze dodała bo jest w naszym mieście jeszcze więcej dobrego niż znajduje się na filmie ? a za ile? Każde miasto powinno wydawać na promocję jakieś pieniądze, to przyciąga w jakiś sposób i turystów i innych gości. To ludzie tworzą miasto i całą atmosferę wokół niego więc takim pesymistycznym podejściem do życia sami się zażynacie.

  7
  1
 5. sasa pisze:

  Mnie się też podoba. W dzisiejszych czasach trzeba się reklamować, a nie siedzieć w kącie. A autorowi artykułu to o co chodzi? że Myszków się w ogóle reklamuje? czy że nie jest to reklama taka jak np. Warszawy i w dodatku za darmo?

  3
  1
 6. Mały pisze:

  Dobry spot zachęcam burmistrza w następnych spotach do pokazania grupy piłkarskie KS Myszkow chłopców i dziewczynek ogromna promocja miasta

  0
  0
 7. Mieszkaniec pisze:

  Proponuje “nakrecenie” spotu poswieconego bogatej historii Mrzyglodu w tym przeprowadzenie wywiadu/wywiadow z “mlodszymi” mieszkancami Naszej dzielnicy.

  0
  0
 8. Steven Spielberg pisze:

  Amatorski ten spot, nie wart złamanego grosza, no chyba że był robiony za darmo

  2
  2
 9. Darek pisze:

  Po opisie spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. Chodzi o to, żeby po obejrzeniu spotu widz miał wyobrażenie o charakterze miasta i jego najważniejszych elementach. Uważam, że te warunki są spełnione. Dużo infrastruktury, zieleni, panoram + podstawowe informacje w skrócie. Nie jest to produkcja za milion dolarów, fakt, ale nie jest taka najgorsza.

  1
  0
 10. Mieszkaniec pisze:

  Autorzy filmu o Myszkowie chwala sie 2 rondkami. Ciekawe jak powstanie wybudowana obwodnica Myszkowa (inwestor: Zarzad Drog Wojewodzkich w Katowicach) czy przed wyborami samorzadowymi doczekamy sie kolejnego filmiku z kolejnymi “skrzyzowaniami bezkolizyjnymi” ???

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *