Oceń radnego: Balwierz najlepsza!
21 lipca 2019 r. | 18:09
3

597 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu głosowania na najlepszego i najsłabszego radnego oraz na Burmistrza Myszkowa. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Magdalena Balwierz, najsłabszy był Tomasz Załęcki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miasta w Myszkowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.
3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Balwierz najlepsza!”

 1. gienio pisze:

  haha 😀 a z czym niemowa może być najlepsza? 😀

  1
  7
 2. gienio pisze:

  już więcej ten Załęcki lata po urzędach i ludziom załatwia i jakoś się wypowiada , jest aktywny na forum jak i w sieci a tu? śmiech na sali z tym rankingiem 😀 chyba że jakiś błąd wyskoczył w systemie i podmienił jej punkty 😀

  1
  7
 3. Mariusz pisze:

  Gienio nie znasz to się nie udzielaj bo ta wypowiedź świadczy o twojej inteligencji której zapewnie nie masz za dużo, wypowiadasz się tak jakbyś wychował się na polach popegierowskich a co do tej Pani to uważaj bo ma bardzo ostre pazurki i może nawet oczy wydrapać.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *